تست روانشناسی شخصیت با یک تصویر ساده

به گزارش وبلاگ ساختمان، این، اساس تست رورشاخ یا همان تست لکه در روانشناسی است. اغلب دو نفر متفاوت، دو شکل مختلف را در یک لکه جوهر می بینند. آنچه شما می بینید، می تواند نگاهی اجمالی به شخصیت، توانایی ها و نبرد های شما در زندگی باشد.

تست روانشناسی شخصیت با یک تصویر ساده

نوع نگاه شما به جهان، نشانگر مسائل زیادی در خصوص شخصیت شماست. ممکن است نگاه شما به یک اثر هنری نشانگر امید و خوشبختی باشد؛ در حالی که شخص دیگری آن را نشانه نا امیدی و افسردگی می خواند.

ممکن است در یک اثر هنری خاص، توجه شما به گل ها جلب گردد، اما شخص دیگری فقط غروب خورشید را در پس زمینه مشاهده کند.

این، اساس تست رورشاخ یا همان تست لکه در روانشناسی است. اغلب دو نفر متفاوت، دو شکل مختلف را در یک لکه جوهر می بینند. آنچه شما می بینید، می تواند نگاهی اجمالی به شخصیت، توانایی ها و نبرد های شما در زندگی باشد.

عکس زیر را مشاهده کنید؛ آنچه در ابتدا مشاهده می کنید، نیم نگاهی به شخصیت شما خواهد داشت.

دختر کوچک

خلاقیت، نقطه قوت اصلی شماست؛ اما در جذابیت و مسحور کردن به خود نیز علامت منحصر به فردی دارید. مردم، آن سحری را که از شما سرچشمه می گیرد، دوست دارند و شما آن را می دانید. شما اطمینان دارید که مورد توجه قرار خواهید گرفت.

بعضی به دلیل محبوبیت، به شما حسادت می نمایند. عشق برای شما یک بازی است و به همین دلیل می توانید بازیکن محبوب تان را به سوی خود جلب کنید. شما به ندرت با شریک زندگی خود روبرو می شوید و بیشتر ترجیح می دهید افکارتان شما را غرق خود نمایند.

جمجمه

از لحاظ بسیاری از مواد، شما فردی مهربان و آسان گیر هستید. شما در توضیح نظراتتان و آرایتان و بحث در خصوص آن ها سرآمد هستید. شما می دانید چگونه نقش یک قاضی بی طرف را بازی کنید؛ و مردم غالبا برای مشاوره به شما مراجعه می نمایند.

شما همچنین سریع یاد می گیرید و این مسأله به شما این امکان را می دهد که خیلی سریع با شرایط جدید سازگار شوید. هوش، بی طرفی و سخاوت شما با مهارت های اجتماعی عالی شما مطابقت دارد.

جنگلی در بیرون

شما با احساسات و لذت زندگی می کنید؛ برای همین بسیاری از مردم می خواهند تا اطراف شما باشند. حضور افراد در اطراف شما می تواند به سادگی روحیه آن ها را بهبود بخشد.

هنگامی که ایده ای به ذهن شما خطور می نماید، تمام کوششتان را می کنید تا آن را عملی کنید و ابزار های لازم را دارید تا دیگران را نیز وادارید تا از آن پیروی نمایند. علاوه بر این، شما فردی مسئول و قابل اعتماد هستید.

دیدن هر سه تصویر در یک زمان

شما در واقع یک مروارید کمیاب هستید. مردم غالبا کوشش می نمایند تا شما را درک نمایند؛ اما شما نمی خواهید خود را نشان دهید. حتی دقیق ترین افراد نیز نمی توانند ماهیت داخلی شما را ببینند.

این مسأله در واقع سازگار با قدرت شگفت انگیز شما می تواند در عین حال یک برکت و نفرین باشد. شما جهان را آنگونه که به واقع است، می بینید؛ اما غالبا این چیزی نیست که دیگران می بینند. این مسأله اگرچه می تواند شما را در عشق و دوستی حفظ کند؛ اما گاهی اوقات سبب می گردد شما کمی تنها شوید.

منبع: فرادید

به "تست روانشناسی شخصیت با یک تصویر ساده" امتیاز دهید

8 کاربر به "تست روانشناسی شخصیت با یک تصویر ساده" امتیاز داده اند | 3.8 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست روانشناسی شخصیت با یک تصویر ساده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید