تصاویر تازه لو رفته آیفون 15 پرومکس

به گزارش وبلاگ ساختمان، یک افشاگر در توییتر می گوید ضخامت جزیره دوربین به 3.78 میلی متر می رسد که تقریباً پنج درصد بیشتر از آیفون 14 پرو مکس است. قبلاً ادعا شده بود که برآمدگی جزیره دوربین کاهش پیدا می نماید.

تصاویر تازه لو رفته آیفون 15 پرومکس

تصاویر تازه آیفون 15 پرو مکس نشان می دهند پرچمدار اپل در پنل پشتی دوربینی با ضخامت بیشتر نسبت به آیفون 14 پرو مکس دارد.

رندر های تازه آیفون 15 پرو مکس نشان می دهند جزیره دوربین گوشی پرچمدار 2023 اپل برآمدگی ضخیم تری دارد. این رندر ها بعلاوه نمای تازهی از دکمه های غیرمتحرک iPhone 15 Pro Max را به ما نشان می دهند.

فراوریکنندگان قاب و لوازم جانبی معمولاً بر اساس داده های فاش شده فایل CAD گوشی های اپل را می سازند. رندر هایی که به همین شیوه فراوری شده اند، از افزایش ضخامت برآمدگی دوربین خبر می دهند.

یک افشاگر در توییتر می گوید ضخامت جزیره دوربین به 3.78 میلی متر می رسد که تقریباً پنج درصد بیشتر از آیفون 14 پرو مکس است. قبلاً ادعا شده بود که برآمدگی جزیره دوربین کاهش پیدا می نماید.

قطر حلقه دوربین ها دررمقایسه ربا نسل قبل چندان تغییر ننموده است. قطر فلاش پشتی به 6.7 میلی متر می رسد (0.2 میلی متر کوچک تر از آیفون 14 پرو مکس) و قطر میکروفون نیز کاهش پیدا نموده است. ظاهراً ابعاد داینامیک آیلند (حفره کپسولی نمایشگر) هیچ تفاوتی با نسل قبل ندارد.

شایعه ها می گویند اپل صرفاً در آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس از دکمه غیرمتحرک استفاده می نماید، اما به نوشته اپل اینسایدر ممکن است این دکمه در آیفون 15 و آیفون 15 پلاس نیز استفاده گردد.

منبع: فرادید

به "تصاویر تازه لو رفته آیفون 15 پرومکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر تازه لو رفته آیفون 15 پرومکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید