شهریار مغانلو در آستانه جدایی از پرسپولیس

به گزارش وبلاگ ساختمان، خبرنگاران: پرسپولیس و شهریار مغانلو در آستانه جدایی از یکدیگر قرار گرفته اند؛ بازیکن قرضی باشگاه سانتاکلارا فقط سه بازی دیگر فرصت حضور در ترکیب پرسپولیس را دارد و بعد باید از جمع سرخ های تهرانی جدا شود.

شهریار مغانلو در آستانه جدایی از پرسپولیس

به گزارش وبلاگ ساختمان، این اتفاق در حالی رخ می دهد که دو باشگاه پرسپولیس و سانتاکلارا بر سر ادامه حضور شهریار در این باشگاه به توافق نرسیده اند. باشگاه سانتاکلارا برای شهریار مغانلو رقم 500 هزار یورو طلب کرده و پرسپولیس پیشنهاد 100 هزاریورویی برای این بازیکن به باشگاه پرتغالی ارائه کرده است؛ اختلافی فاحش که بعید است سانتاکلارا حاضر به پذیرش آن باشد.

البته شاید با رایزنی این رقم درخواستی به 400 هزاریورو کاهش پیدا کند، ولی واقعیت امر این است که در چنین شرایطی پرسپولیس برای جور کردن همان 100 هزاریورو هم مشکل دارد چه برسد به اینکه بخواهد 400 هزاریورو بپردازد. این مورد را هم نباید فراموش کرد که حتی رقم ناچیز انتقال قرضی شهریار از سانتاکلارا به پرسپولیس را هم یکی از هواداران متمول پرداخت کرده و باشگاه نتوانست همان هزینه اندک را هم فراهم کند.

خبر بدتر برای پرسپولیس و شهریار اینکه یک تیم ایرانی هم به باشگاه سانتاکلارا پیشنهاد خرید مغانلو را داده و با وجود چنین مشتری ای بعید است سانتاکلارا به این راحتی ها با پرسپولیس کنار بیاید. مجموعه این اتفاقات دست به دست هم داده تا شهریار و پرسپولیس فقط سه بازی دیگر در کنار همدیگر باشند. البته ممکن است در این سه هفته اتفاقات زیادی رخ دهد، ولی شرایط مالی در باشگاه پرسپولیس به گونه ای است که نمی توان امید زیادی برای حفظ مغانلو داشت.

منبع: فرارو

به "شهریار مغانلو در آستانه جدایی از پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهریار مغانلو در آستانه جدایی از پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید