انتقاد یک نماینده از ادامه قطعی اینترنت ، درخواست از رئیس جمهوری

به گزارش وبلاگ ساختمان، نماینده مردم تفرش در مجلس شورای اسلامی تاکید نمود: امروز صاحبان مشاغل آسیب دیده در پی قطعی اینترنت به شدت نگران بوده و انتظار می رود رئیس جمهور هر چه سریعتر تدابیر لازم را در این زمینه اتخاذ کند.

انتقاد یک نماینده از ادامه قطعی اینترنت ، درخواست از رئیس جمهوری

به گزارش وبلاگ ساختمان آنلاین، ولی الله بیاتی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس بیان نمود: در مرداد ماه سیلی ویرانگر در حوزه انتخابیه بنده به وقوع پیوست و بسیاری از احشام و دام ها دچار آسیب شده و خسارت به مردم وارد شد. بعضی از مسئولان آمدند و رفتند اما نتیجه ای حاصل نشد. انتظار می رود هر چه سریعتر در راستای جبران خسارات سیل اقدام گردد.

نماینده مردم تفرش در مجلس توضیح داد: 7 ماه از سال گذشته است اما تا کنون اعتبارات عمرانی تخصیص داده نشده است. در منطقه ها سردسیر عملا امکان کارهای عمرانی از دست رفته است. هیات دولت سفری به استان مرکزی داشت اما وعده های آن هنوز محقق نشده است.

وی در ادامه تاکید نمود: ادامه قطعی اینترنت موجب تعطیلی بسیاری از مشاغل شده است و امروز صاحبان مشاغل آسیب دیده به شدت نگران هستند. انتظار می رود رئیس جمهور تدابیر لازم را هر چه سریعتر اتخاذ کند.

منبع: همشهری آنلاین

به "انتقاد یک نماینده از ادامه قطعی اینترنت ، درخواست از رئیس جمهوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد یک نماینده از ادامه قطعی اینترنت ، درخواست از رئیس جمهوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید