تخصیص کاغذ به 122 ناشر تصویب شد

به گزارش وبلاگ ساختمان، با انتصاب اعضای کمیته تخصیص، توزیع و نظارت بر کاغذ از سوی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اولین جلسه این کمیته تشکیل شد و درخواست 122ناشر برای دریافت کاغذ به تصویب رسید.

تخصیص کاغذ به 122 ناشر تصویب شد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ ساختمان به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، با انتصاب اعضای کمیته تخصیص، توزیع و نظارت بر کاغذ از سوی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اولین جلسه این کمیته شب گذشته (هشتم آذرماه 1400) در محل خانه کتاب و ادبیات ایران تشکیل شد و درخواست 122 ناشر برای دریافت کاغذ به تصویب رسید. مراحل توزیع موارد مصوب نیز با فوریت در هفته جاری انجام خواهد شد.

این کمیته برای رسیدگی به درخواست سایر ناشران نیز به صورت منظم و با فاصله های کوتاه تشکیل جلسه خواهد داد و درخواست ها را بر اساس معیار های مشخص شده آنالیز نموده و فرآیند تخصیص را انجام می دهد.

در ابلاغ معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اهتمام بر توزیع عادلانه کاغذ به ناشران فعال و نظارت دقیق بر مصرف کاغذ های تخصیص داده شده از اهم وظایف و ماموریت های این کمیته برشمرده شده است.

گفتنی است؛ ناشران متقاضی باید درخواست های خود را صرفا در سامانه توزیع کاغذ و زینک کتاب به نشانی www.paperds.ir ثبت نموده و از همان طریق پیگیری کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تخصیص کاغذ به 122 ناشر تصویب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخصیص کاغذ به 122 ناشر تصویب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید