سیمئونه: یکی از بهترین بازی های فصل مان را ارائه دادیم

به گزارش وبلاگ ساختمان، سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید از نمایش شاگردانش برابر منچستریونایتد که منجر به صعودشان به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شد، ابراز خرسندی کرد.

سیمئونه: یکی از بهترین بازی های فصل مان را ارائه دادیم

به گزارش وبلاگ ساختمان، دیه گو سیمئونه سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید، پس از برد یک بر صفر شب گذشته (سه شنبه) مردانش در خانه منچستریونایتد و صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به شبکه مویستار اسپانیا گفت: من خیلی خوشحالم. اینجا خیلی ها سخت کار کردند تا ما بتوانیم چنین لحظاتی را تجربه کنیم. این پیروزی حاصل یک تلاش حیرت آور از تمام بازیکنان بود و یکی از بهترین بازی های فصل مان.

سیمئونه اضافه نمود: ما بازی را با سیستم 2-3-5 آغاز کردیم و بعد آن را به 1-4-5 تغییر دادیم تا گریزمان را در سمت راست خط میانی قرار دهیم و لودی بیشتر به سمت چپ متمایل شود. عملکرد مدافعان مان درخشان بود و اوبلاک هم با واکنش ها و حفظ خونسردی خود در تمام طول مسابقه، ما را در بازی نگه داشت. به همین دلیل می گویم که این پیروزی حاصل یک کار گروهی تمام عیار بود.

سرمربی اسپانیایی روخی بلانکو در تمجید از گلزن تیمش هم گفت: لودی دارد برای ما خیلی خوب بازی می کند. او مجبور شده بود مدت زیادی صبر کند تا به ترکیب راه پیدا کند اما خوبی فوتبال همین است که به شما اجازه می دهد با سختکوشی و تمرینات زیاد، دوباره خودتان را آماده کنید و می دانید که همیشه فرصتی دوباره خواهید داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سیمئونه: یکی از بهترین بازی های فصل مان را ارائه دادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیمئونه: یکی از بهترین بازی های فصل مان را ارائه دادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید