بنزما: از کودکی رؤیای کسب توپ طلا را داشتم، امباپه یک پدیده است

به گزارش وبلاگ ساختمان، مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید می گوید از کودکی رؤیای کسب توپ طلا را داشته است.

بنزما: از کودکی رؤیای کسب توپ طلا را داشتم، امباپه یک پدیده است

به گزارش وبلاگ ساختمان، کریم بنزما که در حال حاضر به همراه تیم ملی فوتبال فرانسه خود را آماده رویارویی با اسپانیا در ملاقات فینال لیگ ملت های اروپا می نماید، یکی از 30 نامزد کسب توپ طلا است. مهاجم فرانسوی رئال مادرید که فصل جاری را فوق العاده آغاز نموده و در 10 بازی آمار 10 گل زده و هفت پاس گل را از خود برجای گذاشته است، می گوید از کودکی رؤیای کسب توپ طلا را داشته است.

مهاجم فرانسوی رئال مادرید در گفت وگو با نشریه اسپانیایی آاِس چاپ مادرید درباره قرار گرفتن نامش در فهرست 30 نامزد کسب توپ طلا گفت: از زمانی کودکی، رؤیای کسب توپ طلا را داشتم.

وی بعلاوه در تمجید از هم تیمی اش در تیم ملی فرانسه که گفته می گردد تابستان آینده میخواهد به رئال مادرید ملحق گردد، گفت: امباپه به خاطر سنی که در آن است و نوع فوتبالی که ارائه می دهد، یک پدیده است. او بازیکن و پسر خیلی خوبی است.

بنزمای 33 ساله درباره برنامه اش برای پس از دوران حرفه ای اش اعلام کرد: نمی دانم که آیا به مربیگری روی خواهم آورد یا نه، اما چیزی که قطعی است این است که با فوتبال در ارتباط خواهم بود و در تمام طول دوران زندگی ام به فوتبال نزدیک خواهم بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بنزما: از کودکی رؤیای کسب توپ طلا را داشتم، امباپه یک پدیده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنزما: از کودکی رؤیای کسب توپ طلا را داشتم، امباپه یک پدیده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید