ماجرای ریش گذاشتن سعید معروف

به گزارش وبلاگ ساختمان، خبرنگاران: عادل فردوسی پور در تازه ترین مصاحبه اش به سراغ سعید معروف رفت. او در بخشی از این مصاحبه درباره استایل سعید معروف و خواستگار هایی که او دارد می پرسد. واکنش سعید معروف جالب است.

ماجرای ریش گذاشتن سعید معروف

بخشی از این مصاحبه که مربوط به این قسمت است را در زیر می بینید.

اولین تصویری که از بازی های ملی تو ثبت شده، زمان زوران گاییچ بود که پسر خوش تیپِ ناز به تیم ملی آمده بود. الان چند وقتی است که همه تو را با این ریش مجذوب کننده می بینند و طوری که می گویند که این ریش تو خیلی هوادار دارد. (باخنده) من شنیده ام که در اردوها، برای تو خواستگار می آید و ....

از چه کسی شنیدید؟

حالا می گویند دیگر که خواستگار ها می آیند و ....

نه. واقعا فلسفه ای نداشت. من در سال 2014 که مسابقات جهانی بود، ریش تراشم را یادم رفته بود و با خودم نبردم. 27 روز ما لهستان بودیم. بعد لهستان هم بلافاصله به بازی های آسیایی رفتیم که خاطرم نیست چین بود یا کره جنوبی. تقریباً یک ماهی هم آنجا بودیم، من 2 ماه این گونه بودم و وقتی برگشتیم، تنبلی کردم و دیگر همین طور ماند.

می دانی پدیده ای به نام تیغ هم وجود دارد، می توانی به سوپرمارکت بروی و ....

پوست من حساس است و وقتی تیغ می زنم، اذیت می شوم. (باخنده)

به قیافه ات نمی خورد که این قدر سوسول باشی؛ قیافه جدی که با این ریش داری. در زندگی شخصی ات هم جدی هستی؟

جدی که بله هستم، اما خیلی اوقات می شنوم که می گویند چقدر گنداخلاق است و نمی خندد و .... اما در زندگی شخصی ام قطعا این گونه نیستم. چیزی که در قاب تلویزیون دیده می گردد، متفاوت تر از چیزی است که واقعا وجود دارد.

در اردوها، نه اینکه شنیده گردد، دیده می گردد که خاطرخواهان تو می آیند و صف می کشند. در یکی از بازی ها، یکی بنری با خودش آورده بود که سعید با من ازدواج می کنی؟ من یادم هست و فکر می کنم این چنین چیزی بود.

یک خانم 70 ساله ژاپنی است که به او مامان ژاپنی می گویم. او از سال 2006 دنبال ....

دنبال ازدواج با تو است. (باخنده)

نه. دنبال بازی های تیم ایران است و، چون خودش پاسور بوده، بازی های من را نگاه می نماید. اما واقعا من کسی را تا الان ندیده ام. البته چرا یک بار برای مهدی طارمی در تیم پورتو دیدم که (این چنین حرفی را) گفته بودند.

نمی دانم، شاید توهم زده ام، اما یادم هست که نوشته بود سعید، بیا ....

نه. هر کسی که من را از صد متری می بیند، خداراشکر در می رود!

منبع: فرارو

به "ماجرای ریش گذاشتن سعید معروف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای ریش گذاشتن سعید معروف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید