5 کاندیدای مدیر عاملی استقلال

به گزارش وبلاگ ساختمان، مدیر عامل جدید باشگاه استقلال، از بین اعضای هیئت مدیره این باشگاه انتخاب خواهد شد.

5 کاندیدای مدیر عاملی استقلال

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ساختمان، باشگاه استقلال پس از برکناری احمد سعادتمند از مدیر عاملی و عضویت وی در هیئت مدیره، توسط دیگر اعضاء اداره می شود.

بیشتر پرونده های شکایت خارجی و داخلی از باشگاه استقلال، توسط همین اعضاء حل و فصل شده است و این موضوع امتیاز بزرگی محسوب می شود.

در حال حاضر بحث انتخاب مدیر عامل جدید باشگاه استقلال از مدت ها پیش به گوش می رسد و از افرادی از جمله نظری جویباری، الماسی و دیگر گزینه ها نام برده می شود که با پیگیری های انجام شده، به نظر می رسد این نفرات روی صندلی ریاست باشگاه جایی نخواهند داشت.

اعضایی همچون اسماعیل خلیل زاده، حجت نظری، مهدی عبدیان و هادی زبده شیرکوهی در هیئت مدیره باشگاه، مشغول به فعالیت هستند، اتحاد خوبی بین طرفین برقرار است و مسئله ای هم در حل و فصل امور باشگاه ندارند.

با این وجود علی نامداری، فرد جدیدی است که به این هیئت اضافه و تعداد اعضاء را به 5 نفر می رساند که پس از انتصاب او به خاطر همدلی موجود میان اعضاء، یک نفر از این افراد ریاست باشگاه را عهده دار خواهد شد.

با توجه به عملکرد مثبت هیئت مدیره، قرار نیست مدیر جدیدی از بیرون باشگاه به عنوان مدیر عامل انتخاب شود و از میان 5 عضو متحد، یک نفر سکان باشگاه را در دست خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "5 کاندیدای مدیر عاملی استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 کاندیدای مدیر عاملی استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید