ادامه حملات طالبان؛ درگیری ها در مرکز ولایت بدخشان تشدید شد

به گزارش وبلاگ ساختمان، منابع خبری اعلام کردند که پس از سقوط حوزه هشتم امنیتی مرکز ولایت بدخشان در حمله طالبان، حملات در دیگر مناطق این شهر نیز ادامه دارد.

ادامه حملات طالبان؛ درگیری ها در مرکز ولایت بدخشان تشدید شد

به گزارش دفتر منطقه ای وبلاگ ساختمان، در سومین روز درگیری های طالبان و نیروهای امنیتی در فیض آباد مرکز ولایت بدخشان در شمال شرق افغانستان، مقامات محلی از سقوط حوزه هشتم امنیتی خبر می دهند.

یک مقام پلیس این ولایت که خواست نامش فاش نشود گفت که این منطقه در حالی به تصرف طالبان در آمد که نیروهای کمکی به منطقه نرسیدند و نظامیان مستقر مجبور به عقب نشینی شدند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ ساختمان بخوانید. (کلیک کنید)

نیک محمد نظری سخنگوی والی بدخشان با رد کردن سقوط حوزه هشتم امنیتی فیض آباد می گوید که نیروهای امنیتی از این منطقه عقب نشینی تاکتیکی نموده اند.

عبدالوحید ریان از منابع خبری طالبان گفت که حملات این گروه در حوزه سوم و چهارم امنیتی این شهر جریان دارد و پس از تصرف حوزه هشتم نیز درگیری های پراکنده ادامه دارد.

درگیری نیروهای امنیتی و طالبان در بیش از 20 ولایت افغانستان در حالی جریان دارد که مذاکرات گروه های تماس در دوحه با بن بست روبرو شده است و دستورکار مذاکرات بین الافغانی هنوز در هاله ای از ابهام واقع شده است.

هفته گذشته نیز درگیری های شدیدی بین نیروهای امنیتی افغانستان و طالبان در هلمند شروع شد که تا به امروز به صورت پراکنده ادامه دارد.

.+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ادامه حملات طالبان؛ درگیری ها در مرکز ولایت بدخشان تشدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه حملات طالبان؛ درگیری ها در مرکز ولایت بدخشان تشدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید