پنجره شهرخودرو باز شد

به گزارش وبلاگ ساختمان، باشگاه شهرخودرو با پرداخت بدهی پانادیچ، پنجره نقل و انتقالاتش را باز کرد تا بتواتد قرارداد بازیکنان جدید خود را ثبت کند.

پنجره شهرخودرو باز شد

به گزارش وبلاگ ساختمان به نقل از سایت رسمی باشگاه شهرخودرو خراسان، با ایمیلی که امروز از طرف فیفا برای شهرخودرو ارسال شده، این باشگاه خراسانی یک خبر خوش برای هواداران پرشور خود دارد. پنجره جابجایی شهرخودرو اکنون رسما گشوده شده تا بازیکنان تازه وارد این باشگاه دیگر هیچ مسئله ای برای حضور در ترکیب تیمشان در رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران نداشته باشند.

بر اساس خبر اعلام شده از سوی این باشگاه، از آنجا که با پیگیری های حمیداوی، پرداخت مطالبه یک میلیارد و دویست میلیون تومانی ایگور پانادیچ 48ساعت قبل از پایان مهلت مشخص شده برای لیست آسیایی لیگ قهرمانان ACL اجرا شده و مستندا نیز به کمیته مشخص شرایط فیفا ارسال شده، مالک باشگاه شهرخودرو دنبال حل مشکل حضور بازیکنان جدید این تیم در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا است.

حمیداوی که اکنون هم راه این تیم در قطر به سر می برد در تلاش است تا با راهکاری قانونی AFC را مجاب به پذیرش بازیکنان جدید تیمش کرده و مهدی رحمتی، سرمربی شهرخودرو بتواند از بازیکنان تازه وارد خود در لیگ قهرمانان آسیا نیز استفاده کند.

مدیران باشگاه شهرخودرو امیدوارند تا به محض حل مشکل، بازیکنان جامانده از کاروان شهرخودرو بتوانند راهی دوحه شده و به اردوی شهرخودرویی ها اضافه شوند.

مشکل خروج فرشاد فرجی و علی نبی زاده هم که بدلیل عدم صدور مجوز نظام وظیفه امروز پیروز به همراهی کاروان شهرخودرو نشدند نیز حل شده و فردا راهی دوحه خواهند شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پنجره شهرخودرو باز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجره شهرخودرو باز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید