انتقال همزمان 2 پرسپولیسی به تبریز ، عبدی و بازیکن جنجالی زوج تازه تراکتور

به گزارش وبلاگ ساختمان، شکست تراکتور مقابل سپاهان و پرسپولیس در دو هفته گذشته باعث شده است تا مدیران این باشگاه سریعاً دنبال رفع کردن نقاط ضعف تیم شان بروند

انتقال همزمان 2 پرسپولیسی به تبریز ، عبدی و بازیکن جنجالی زوج تازه تراکتور

به گزارش وبلاگ ساختمان باشگاه تراکتور یکی از فعال ترین تیم های لیگ در نقل وانتقالات تابستانی بود و ستاره های پُرتعدادی را نیز به خدمت گرفت، اما با وجود شروع لیگ، همچنان کار سرخپوشان تبریزی در بازار نقل وانتقالات ادامه دارد.

شکست تراکتور مقابل سپاهان و پرسپولیس در دو هفته گذشته باعث شده است تا مدیران این باشگاه سریعاً دنبال رفع کردن نقاط ضعف تیم شان بروند و از همین رو طبق گفته هوشنگ نصیرزاده مذاکراتی را برای جذب قرضی مهدی عبدی مهاجم نیمکت نشین پرسپولیس نیز انجام داده اند. عبدی که به نظر می رسد موافقت یحیی گل محمدی برای جدایی را جلب نموده، قرار است طی امروز و فردا جلسه ای با مدیران باشگاه نیز داشته باشد و سپس تکلیف نهایی این بازیکن برای جدایی از جمع سرخپوشان تعیین گردد.

علاوه بر این بازیکن اما عیسی آل کثیر مهاجم تیم سپاهان نیز یکی از گزینه های جدی باشگاه تراکتور برای تقویت خط حمله خود است. آل کثیر به علت پُر شدن سقف مالی باشگاه سپاهان تا به امروز نتوانسته قرارداد خود با این باشگاه را در سازمان لیگ ثبت کند و به همین علت نیز مدیران باشگاه تبریزی امیدوارند طی مذاکره با باشگاه اصفهانی بتوانند آنها را مجاب به انتقال آل کثیر به تبریز نمایند.

بعلاوه طبق اخباری که به گوش می رسد، خط حمله سرانجام کار تراکتور در نقل وانتقالات تابستانی نیست و مدیران این باشگاه در حال مذاکره با یک بازیکن لژیونر هستند تا او را مجاب به حضور در تبریز نمایند. این مذاکرات فعلاً در مراحل ابتدایی واقع شده است و باید دید تراکتوری ها در نهایت پیروز به جذب کدام یک از این بازیکنان خواهند شد

منبع: همشهری آنلاین

به "انتقال همزمان 2 پرسپولیسی به تبریز ، عبدی و بازیکن جنجالی زوج تازه تراکتور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقال همزمان 2 پرسپولیسی به تبریز ، عبدی و بازیکن جنجالی زوج تازه تراکتور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید