بازی جنگ ستارگان تازه به وسیله سازندگان هوی رین در دست ساخت است

به گزارش وبلاگ ساختمان، در این روزهای اخیر شایعه هایی منتشر شده است که خبر می دهد به احتمال زیاد استودیوی کوانتیک دریم (Quantic Dream)، سازندگان بازی Detroit: Become Human، در حال ساخت پروژه ای با موضوع جنگ ستارگان است. خبری که ممکن است برایتان غیرمنتظره باشد اما به نظر صحت داشته باشد.

بازی جنگ ستارگان تازه به وسیله سازندگان هوی رین در دست ساخت است

هرچند در حال حاضر نمی توان به صورت 100 درصد صحت این خبر را تأیید کرد، کوتاکو هم بیان نموده که از منبع مستقلی که گویا از این قضیه مطلع بوده، اطلاعات مشابهی شنیده است.

شایعه ها از جایی شروع شد که کانال یوتیوبی Gautoz روز 16 سپتامبر ادعا کرد که استودیوی فرانسوی کوانتیک دریم قراردادی را با دیزنی برای توسعه یک بازی از جنگ ستارگان (Star Wars) منعقد نموده است. این اتفاق به زمانی بازمی شود که قرارداد همکاری و ساخت سه بازی انحصاری از سوی آن ها برای سونی به اتمام رسیده است.

مدتی بعد، سایت دوال شاکرز هم به استناد به منبع دیگری همین ادعای مشابه را تکرار و اطلاعات دیگری را هم از آن منتشر کرد. طبق این گزارش، این پروژه تقریبا 18 ماه در حال توسعه بوده است تام هندرسون، نویسنده گزارش دوال شاکرز، بعلاوه تصویری از حساب توییتر کوانتیک دریم در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت که مقاله ای درباره این گزارش را لایک نموده بود.

در راستای همین گزارش، کوتاکو هم از منبع سومی چنین ادعای یکسانی را شنیده است. منبع کوتاکو هم بیان نموده است که کوانتیک دریم حدود یک سال و نیم است که در حال کار روی بازی تازهی از جنگ ستارگان است. نکته قابل توجه این است که طبق گفته های این منبع، این اثر قرار نیست مشابه بازی هایی باشد که در این سال ها از این استودیوی فرانسوی شاهد بوده ایم. در عوض، به نظر می رسد این بازی دارای گیم پلی اکشن سنتی و حتی دنیا آزاد و المان های چندنفره خواهد بود. استودیوی کوانتیک دریم در رابطه با درخواست کوتاکو برای واکنش به این گزارش ها هنوز پاسخی را ارائه نداده است که البته چندان عجیب هم نیست.

در این روزها شاهد بازی های متعددی از فرنچایز محبوب جنگ ستارگان هستیم. پس از اینکه در این سال ها در پی قرارداد ده ساله دیزنی با EA شاهد بازی هایی همانند Star Wars: Battlefront II، Star Wars Jedi: The Fallen Order و Star Wars: Squadrons بودیم، مدتی پیش معین شد که با نزدیک شدن به اتمام این قرارداد شرکت یوبی سافت در حال حاضر روی یک بازی دنیا آزاد درباره جنگ ستارگان کار می نماید. بعلاوه به تازگی شاهد معرفی بازسازی یکی از برترین نقش آفرینی های غربی و یکی از برترین بازی های جنگ ستارگان یعنی بازی Star Wars: Knights of the Old Republic بوده ایم. در حالی که قرارداد با EA همچنان تا سال 2023 پابرجاست، به نظر می رسد این مانع آن نشده تا لوکاس فیلم گیمز به سراغ پروژه دیگری درباره جنگ ستارگان رود و به نظر می رسد که اثری که کوانتیک دریم در حال توسعه آن است، یکی از این آثار باشد.

فارغ از اینکه بازی بعدی کوانتیک دریم واقعا چه باشد، به نظر می رسد شعبه مونترال تازه این استودیو نقش بزرگی را در آن ایفا خواهد نمود. اوایل سال جاری بود که این استودیو شعبه تازهی در مونترال تأسیس کرد. شعبه ای که به نظر می رسد کار خود را هم به صورت جدی شروع نموده و از استودیوهایی نظیر یوبی سافت، آیدوس مونترال و وارنر برادرز مونترال نیروهایی استخدام نموده است.

منبع: Kotaku

منبع: دیجیکالا مگ

به "بازی جنگ ستارگان تازه به وسیله سازندگان هوی رین در دست ساخت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی جنگ ستارگان تازه به وسیله سازندگان هوی رین در دست ساخت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید