ترفندی ساده برای چاقی صورت

به گزارش وبلاگ ساختمان، شیرخشک با تأمین موادغذایی مورد احتیاج، به چاقی صورت یاری می نماید. علاوه بر این باعث زیبایی پوست نیز می گردد.

ترفندی ساده برای چاقی صورت

شیرخشک حاوی موادغذی و قوی متعددی از جمله انواع ویتامین، پروتئین، کربوهیدرات، کلسیم و پتاسیم است. ویتامین D و کلسیم موجود در شیرخشک به استحکام استخوان ها یاری می نماید.

بعلاوه ویتامین A این ماده غذایی به تقویت بینایی یاری می نماید. از سوی دیگر وجود پروتئین و کربوهیدرات در شیرخشک باعث چاقی و افزایش وزن می گردد. افرادی که لاغر و ضعیف هستند، می توانند به جای بعضی از دارو های چاق نماینده، شیرخشک مصرف نمایند.

چاقی صورت با شیر خشک و جوانه گندم یکی از راحت ترین روش ها برای پرشدن صورت است. این دو ماده مغذی حاوی انواع ویتامین، پروتئین و مواد معدنی هستند. شیرخشک نسبت به شیر مایع مواد مغذی بیش تری دارد. در عین حال به سلامت بدن نیز یاری می نماید. جوانه گندم نیز یکی از مواد مقوی برای چاقی بدن و صورت است. اگر هر دو پودر را با هم مصرف کنید، تاثیر بیش تری در چاقی صورت دارد. البته نباید در مصرف این ماده غذایی زیاده روی کنید. زیرا در دراز مدت به کبد آسیب می رساند. توصیه می گردد قبل از استفاده حتماً با پزشک یا متخصص تغذیه مشورت کنید.

شیر خشک و آرد برنج به چاقی صورت یاری می نمایند. البته برای اینکه این دو ماده غذایی باعث چاقی صورت گردد، باید روزانه 2-3 قاشق غذاخوری از هر کدام را همراه با شیر مصرف کنید. به علت اینکه آرد برنج در شیر خام طعم خوبی ندارد، می توانید آن را با شیر بپزید و به صورت فرنی مصرف کنید. سپس شیرخشک را نیز به آن اضافه کنید. بعلاوه می توانید در کنار فرنی، شیرخشک را در آب جوش حل نموده و مصرف کنید.

یکی از راه های چاق شدن صورت با شیر خشک ترکیب آن با آب است. این ترکیب را در زمان صبح و قبل از صرف صبحانه بخورید. اگر شیرخشک را صبح و قبل از صبحانه مصرف کنید، تاثیر بیشتری بر روی چاقی صورت دارد. در زمان شب همزمان با چاق شدن صورت، سایر قسمت های بدن هم چاق می شوند. توجه داشته باشید که مصرف شیر خشک برای چاقی صورت باید همزمان با ورزش باشد تا باعث چاقی شکم و پهلو نگردد.

منبع: بهداشت نیوز

منبع: فرادید

به "ترفندی ساده برای چاقی صورت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترفندی ساده برای چاقی صورت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید