تصمیم جدی یحیی برای وداع با پرسپولیس ، گزینه درویش برای نیمکت سرخ ها چه کسی است؟

به گزارش وبلاگ ساختمان، درویش در روزهای آینده قصد دارد جلسه ای را با یحیی گل محمدی برگزار و او را برای ادامه حضور در پرسپولیس قانع کند.

تصمیم جدی یحیی برای وداع با پرسپولیس ، گزینه درویش برای نیمکت سرخ ها چه کسی است؟

به گزارش وبلاگ ساختمان یک سال قرارداد پرسپولیس با یحیی گل محمدی، تکلیف نیمکت این تیم را تا حد زیادی تعیین کرده بود تا اینکه شایعات پیرامون سرانجام کار سرمربی پرسپولیس به گوش رسید و او انتها رسما در اولین مصاحبه بعد از دبل با وبلاگ ساختمان، این شایعات را تایید کرد.

بعد از این صحبت ها، شاید بسیاری از هواداران پرسپولیس تصور می کردند که یحیی این اظهارات را برای گرفتن امتیاز بیشتر از مدیران باشگاه انجام داده و قصد دارد به این شکل جابجایی را به سود تیمش تغییر دهد.

اما پیگیری های بیشتر، عکس این فرضیه را تایید می کند. بر این اساس، گل محمدی تصمیم جدی برای وداع با نیمکت پرسپولیس گرفته و قصد دارد برای فصل آینده روی نیمکت پرسپولیس حضور نداشته باشد.

حال نکته مهم در تحولات پرسپولیس این که امروز (16 خرداد) مجمع این باشگاه تشکیل خواهد شد و درویش ابقا خواهد شد تا به سوی ماموریت بعدی خود برود.

او در روزهای آینده قصد دارد جلسه ای را با یحیی گل محمدی برگزار و او را برای ادامه حضور در پرسپولیس قانع کند. این شاید مهم ترین ماموریت مدیرعامل پرسپولیس باشد که البته شاید در موقعیت فعلی بخت زیادی برای موفقیت آن وجود ندارد.

اما به هر حال درویش تمام تلاش خود را خواهد کرد که در یک سال به جای مانده یحیی گل محمدی، او سرمربی تیم بماند تا با جدایی سرمربی تیم قهرمان، او اولین چالش خود را تجربه نکند.

اما در صورتی که یحیی به موضع کنونی خود پرفشاری کند، درویش آماده رویارویی با چالش بزرگ انتخاب جانشین گل محمدی خواهد شد.

مدیرعامل سرخ ها البته کار سختی در این زمینه خواهد داشت چرا که گزینه داخلی قابل اعتنایی برای نیمکت پرسپولیس وجود ندارد او احتمالا باید سراغ سرمربی خارجی برود.

منبع: همشهری آنلاین

به "تصمیم جدی یحیی برای وداع با پرسپولیس ، گزینه درویش برای نیمکت سرخ ها چه کسی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم جدی یحیی برای وداع با پرسپولیس ، گزینه درویش برای نیمکت سرخ ها چه کسی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید