توسعه متوازن فوتبال رویکرد فدراسیون، ارسال اساسنامه به وزارت ورزش

به گزارش وبلاگ ساختمان، شهاب الدین عزیزی خادم ظهر سه شنبه در جلسه مجمع عمومی سالیانه و انتخابی هیئت فوتبال گیلان با بیان اینکه فوتبال گیلان زنده و پویا است، اظهار کرد: امروز فدراسیون فوتبال پرچمدار توسعه و عدالت است و بخش مهمی از آن به کوشش های باشگاه های کشور برمی شود.

توسعه متوازن فوتبال رویکرد فدراسیون، ارسال اساسنامه به وزارت ورزش

وی با اشاره به عبور فدراسیون فوتبال از شرایط سخت در طول یکسال گذشته، اضافه کرد: تیم ملی فوتبال با تلاشی مضاعف و یاری همگان از شرایط سخت و خستگی مفرط و عادت به باخت گذر نموده است.

عزیزی خادم، گیلان را به عنوان یکی از قطب های مهم فوتبال ساحلی کشور برشمرد و تاکید نمود: بانوان فوتبال کشور شانه به شانه تیم های ملی بزرگسالان حرکت می نمایند و این امر بیانگر آن است که می توان از تجارب گذشته این رشته استفاده کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه در سال های گذشته به علت نبود تعامل رغبتی برای همکاری وجود نداشت، توضیح داد: امروز فدراسیون فوتبال نگاه تعاملی به این ورزش و فعالان آن دارد و باید با ایجاد انسجام بین استان ها و با توسعه فوتبال به افزایش عدالت در این ورزش یاری کنیم.

وی با اشاره به وجود ایجاد فضای تخریب از سوی بعضی ها، ادامه داد: کسانی که قصد تخریب تیم ملی و فدراسیون را دارند فدراسیون فوتبال خیلی شفاف کار خود را تا رسیدن به اهداف عالیه ورزش کشور دنبال نموده و اجازه نمی دهیم که در جهت موفقیت تیم های ملی سنگ اندازی گردد.

عزیزی خادم با بیان اینکه امروز فوتبال ایران در جایگاه بالایی در بین تیم های آسیایی قرار گرفته است، اظهار کرد: تیم ملی فوتبال از برترین تیم های حال حاضر آسیا است.

رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به صحبت های علی کفاشیان در مورد احتمال حذف تیم ملی از جام جهانی، گفت: اساسنامه فدراسیون فوتبال به وزارت ورزش ارسال شده و نیازمند توجه ویژه نمایندگان مجلس نسبت به این موضوع هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "توسعه متوازن فوتبال رویکرد فدراسیون، ارسال اساسنامه به وزارت ورزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه متوازن فوتبال رویکرد فدراسیون، ارسال اساسنامه به وزارت ورزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید