جاماندگان کنکور فقط امروز وقت دارند ، شرایط و نحوه ثبت نام برای نوبت دوم

به گزارش وبلاگ ساختمان، مهلت یک روزه ثبت نام مجدد برای جاماندگان نوبت دوم آزمون سراسری سال 1402 شروع شد.

جاماندگان کنکور فقط امروز وقت دارند ، شرایط و نحوه ثبت نام برای نوبت دوم

به گزارش وبلاگ ساختمان، برای متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال 1402 (نوبت دوم) برای پذیرش در رشته های با آزمون در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیغام نور و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و بعلاوه رشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی که در زمان مقرر در این آزمون ثبت نام ننموده اند، با توجه به تقاضاهای مکرر داوطلبان و خانواده های آنها امکان ثبت نام به مدت یک روز (منحصرا امروز چهارشنبه مورخ 30 فروردین) به وسیله درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org فراهم شد.

لذا داوطلبان می توانند با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و اطلاعیه ای که به وسیله درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترس است، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، این آخرین فرصت برای متقاضیانی است که پیروز به ثبت نام در این آزمون نشده اند و بدیهی است بعد از تاریخ فوق هیچ درخواستی برای ثبت نام قابل پذیرش نخواهد بود. بعلاوه داوطلبانی که قبلاً ثبت نام نموده اند، امکان ویرایش اطلاعات برای آنها میسر نیست.

آزمون سراسری سال 1402 (نوبت دوم) در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ 14 و 15 تیر برگزار خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "جاماندگان کنکور فقط امروز وقت دارند ، شرایط و نحوه ثبت نام برای نوبت دوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاماندگان کنکور فقط امروز وقت دارند ، شرایط و نحوه ثبت نام برای نوبت دوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید