خبرنگاران تساوی سبزپوشان اصفهان در مصاف با فولاد خوزستان در فولادشهر

به گزارش وبلاگ ساختمان، اصفهان- خبرنگاران- ملاقات تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و فولاد خوزستان روز آدینه در استادیوم فولادشهر اصفهان 2 بر 2 مساوی شد.

خبرنگاران تساوی سبزپوشان اصفهان در مصاف با فولاد خوزستان در فولادشهر

به گزارش وبلاگ ساختمان، ملاقات تیم های ذوب آهن اصفهان و فولاد خوزستان از ساعت 16 :30 دقیقه عصر امروز در استادیوم فولاد شهر اصفهان برگزار گردید و در انتها با نتیجه 2 بر 2 مساوی به انتها رسید.

این ملاقات به دلیل تشدید بیماری کرونا بدون حضور تماشاگران و وبلاگ ساختمان برگزار گردید، در ابتدای نیمه نخست هر 2 تیم یکدیگر را محک زدند و تیم ذوب آهن حملاتی را روی دروازه میهمان جنوبی خود تدارک دید که پیروز به گلزنی نشد.

در آن سوی میدان نیز تیم فولاد خوزستان که بهتر بازی می کرد توانست هجومی کار را دنبال کند و در دقیقه 10 توسط کولیبالی به گل برسد. بازیکنان ذوب آهن در ادامه بازی برای جبران گل خورده کوشش کردند ولی بازیکنان فولاد خوزستان عملکرد بهتری داشتند و مانع گلزنی تیم میزبان شدند.

در نیمه دوم این ملاقات بازیکنان ذوب آهن عملکرد بهتری داشتند و توانستند گل نخست خود را توسط دارکو بیدوف در دقیقه 76 به ثمر برساند 2 دقیقه بعد سبزپوشان پیروز تر عمل کردند و در حالی که فولاد در حمله بود توانستند مجدد توسط دارکو بیدوف گل رجحان خود را به ثمر برساند. تیم فولاد خوزستان در دقایق انتها بازی در دقیقه 97 صاحب ضربه پنالتی شد و ساسان انصاری بازی را به تساوی کشاند.

در ملاقات برای ذوب آهن شهاب گردان، حمید ملکی، وحید محمدزاده، فرشاد محمدی مهر، سیدمحمد قریشی، عرفان پورافراز، میلاد جهانی، دارکو بیدوف، ایوان مارکوویچ، قاسم حدادی فر، ابوالفضل عکاشه با راهنمایی رحمان رضایی به میدان رفتند.

در تیم فولاد خوزستان نیز محسن فروزان، عارف آغاسی، مهران درخشان مهر، مجتبی نجاریان، موسی کولیبالی، محمدزبیر نیک نفس، آیاندا پاتوسی، محمد قاسمی نژاد، فرشاد احمدزاده، لوسیانو پریرا محمد آبشک با راهنمایی جواد نکونام بازی کردند.

داوری این ملاقات را مهدی مرجانزاده با یاری های یعقوب سخندان، پوریا زحمتی، ابوالفضل گرجی بر عهده داشتند. ناظر این ملاقات مسعود مرادی عهده دار بود و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تساوی سبزپوشان اصفهان در مصاف با فولاد خوزستان در فولادشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تساوی سبزپوشان اصفهان در مصاف با فولاد خوزستان در فولادشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید