پاسخ تند ویسی به اظهارات خبرساز سا پینتو؛ دیوانه بودی، دیوانه تر شدی!

به گزارش وبلاگ ساختمان، صنعت نفت آبادان در ششمین حضور عبدالله ویسی روی نیمکت این تیم، توانست در استادیوم آزادی تهران مقابل استقلال امتیاز بگیرد و با تساوی آن ها به آبادان باز می گردند. ویسی در شرایطی توانست به روند درخشان خود در دوران حضورش در صنعت نفت ادامه بدهد که بلافاصله بعد از خاتمه مسابقه، در گفت وگویی تلویزیونی به شدت علیه رفتار های ریکاردو سا پینتو موضع گرفت. جالب آنکه عبدالله ویسی از موضع خود کوتاه نیامد و بلافاصله در یک برنامه دیگر، اظهارات تندتری را علیه سرمربی استقلال عنوان کرد!

پاسخ تند ویسی به اظهارات خبرساز سا پینتو؛ دیوانه بودی، دیوانه تر شدی!

کسی نیست جلوی سا پینتو را بگیرد؟

عبدالله ویسی بعد از سرانجام مسابقه، درباره عملکرد تیمش در مسابقه گفت: هم ما باید امتیاز می گرفتیم و هم استقلال باید برنده می شد. ما برای نباختن به تهران آمدیم و به هدف مان رسیدیم. استقلال سراسر هجومی بود و ما هم می دانستیم چه می خواهیم. شادیم هوادارانمان شاد برمی گردند. من صحنه را در رختکن دیدم. 5-4 نفر گفتند پنالتی است و 5-4 نفر گفتند پنالتی نیست. داور است اشتباه می نماید و ما نباید داوری را بهانه کنیم. از روزی که من آمدم، در تمام نیمه دوم ها اتفاقات خوب به نفع ما رقم خورد. این بار متاسفانه در همان دقیقه بازی های قبلی گل خوردیم و با دست پر به بازی ذوب آهن می رویم.

ویسی در صحبت های جنجالی خود به شدت علیه رفتار های ریکاردو سا پینتو موضع گرفت و درباره عملکرد سرمربی استقلال شرح داد: من ساپینتو را دوست دارم، اما رفتار او خوب نیست. ما ایرانی هستیم و فرهنگ 2500 ساله داریم. اگر قرار باشد هر بازی بی احترامی نماید، خاک بر سر ما. یکی باید جلوی او را بگیرد. سرپرست ما اشتباه کرد این همه راه آمد، اما او هم باید جلوی خودش را بگیرد. اگر عبدالله ویسی اشتباه می نماید 5 ماه او را محروم می نمایند، اما مربی خارجی... چه کسی این چیز ها را یاد او داده؟ هرچند که او را دوست دارم و برایش احترام قائلم.

او فکر می نماید ما فوتبال بلد نیستیم!

سرمربی صنعت نفت آبادان بعد از اتمام مسابقه در برنامه ای تلویزیونی شرکت کرد و در واکنش به اظهارات ریکاردو سا پینتو در نشست خبری گفت: ساپینتو فکر نموده ما ایرانی ها هیچ چیز تا به حال ندیدیم. ما جام جهانی رفتیم، ما بازیکنان لژیونر زیادی داریم. ما قهرمانی داریم و در آسیا قهرمان شدیم. فکر می نماید فوتبال بلد نیستیم و آمده به ما فوتبال یاد بدهد. ساپینتو اصلا ادب و نزاکت ندارد. نوع رفتارش زشت است و در حد ایرانی ها نیست.

ویسی با ادبیاتی تند علیه سرمربی استقلال صحبت کرد و شرح داد: اگر بخواهم به تو (ساپینتو) توهین کنم باید بگویم فرهنگ ما کجا و فرهنگ مملکت شما کجا؟! حقش نیست با من و مربیان امثال من اینجور صحبت کند. ما ایرانی هستیم و همه رزومه مرا می دانند. احتیاج نیست به تو پاسپورت نشان بدهم. پاسپورتم را نشانش بدهید. من هم در تیم ملی بودم و نایب قهرمانی و قهرمانی آوردم. من تیم آسیایی کردم. نباید هم رزومه مرا بداند! من هم رزومه او را نمی دانم.

اگر در خیابان او را می دیدم، فکر می کردم دیوانه است

عبدالله ویسی در ادامه صحبت های جنجالی اش به شکلی عجیب ریکاردو سا پینتو را خطاب کرد و گفت: اگر در خیابان او را می دیدم، فکر می کردم دیوانه است! اینطور واقعا او را می بینم. این حقش نیست با من اینطور صحبت کند. باشگاه ما باید این موضوع را دنبال کند. حق ندارد با من مربی اینطور صحبت کند. این توهین به مربیان ایرانی است. از کجا آمدی؟ اصلا خودت کی هستی؟ چهار تا تماشاگر می گویند: ساپینتو، ساپینتو، دیوانه شده ای! دیوانه بودی البته.

سرمربی صنعت نفت در واکنش به برخورد علی فیروزی با سرمربی استقلال شرح داد: حاضر هستم هرجا که ضروری است بروم و جواب بدهم. من یک لر عشایری هستم و اگر بخواهم جوابش را بدهم بدتر از خودش هستم. احترام تماشاگران استقلال را داشتم و بددهنی نکردم. علی فیروزی خدای فوتبال خوزستان و ایران بوده و از بزرگان فوتبال ایران است که تو توهین می کنی؛ امتیاز نگرفتی که نگرفتی. برو فوتبال بازی کن.

منبع: فوتبال 360

منبع: فرارو

به "پاسخ تند ویسی به اظهارات خبرساز سا پینتو؛ دیوانه بودی، دیوانه تر شدی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ تند ویسی به اظهارات خبرساز سا پینتو؛ دیوانه بودی، دیوانه تر شدی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید