فیکس شدن درواز ه بان استقلال در جلسه شبانه

به گزارش وبلاگ ساختمان، از قرار معلوم، ایده استفاده از حسینی روز سه شنبه میان مربیان استقلال مطرح شده و در جلسه فنی که پنج شنبه شب برگزار گردید، حالت قطعی به خود گرفت.

فیکس شدن درواز ه بان استقلال در جلسه شبانه

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ساختمان، استقلال برای بازی با نفت مسجدسلیمان سنت شکنی کرد و با توجه به اینکه باید ابتدا راهی اهواز می شد و از آنجا زمینی به شهر محل برگزاری مسابقه می رفت، چهارشنبه شب راهی شد و پنج شنبه نیز در مسجدسلیمان تمرین کرد. اردوی آبی ها قبل از شروع مسابقه حاشیه های جالبی داشت که مهم ترین آنها را مرور می کنید.

خوزستان از دیرباز به عنوان خانه دوم استقلال تهران عنوان می گردد و این مسئله در جریان مسافرت اخیر آبی پوشان بار دیگر به اثبات رسید. کاروان استقلال به محض رسیدن به فرودگاه اهواز مورد استقبال طرفداران نهاده شد و هنگامی که اتوبوس حامل محمود فکری و شاگردان او وارد شهر مسجدسلیمان شد نیز تعداد زیادی از طرفداران این تیم با موتورسیکلت و اتومبیل انتظار آنها را می کشیدند تا استقلالی ها را از ابتدای مبدأ ورودی تا هتل محل اقامت خود اسکورت نمایند. استقلالی ها طی روزهای اقامت در مسجدسلیمان به معنای واقعی کلمه در محاصره طرفداران بودند و حتی هنگام عزیمت از هتل به سمت ورزشگاه نیز تعداد زیادی از استقلالی ها با موتورسیکلت دنبال اتوبوس تیم روانه می شدند.

ازدحام طرفداران استقلال مقابل هتل محل اقامت این تیم موجب شد محمود فکری در یکی، دو مقطع سمت آنها بیاید و ضمن تشکر از حضورشان، تأکید کند حتماً پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند. سرمربی استقلال به درخواست طرفداران برای دریافت عکس یادگاری پاسخ مثبت داد ولی این حکایت در خصوص بازیکنان انجام نشد به خاطر اینکه درِ ورودی مجموعه که استقلالی ها در آن اسکان پیدا نموده بودند تا محوطه هتل فاصله زیادی داشت و ورود افراد عادی به آن ممنوع بود. فکری همچنین بر سر مزار شهید بهنام محمدی که ورزشگاه محل برگزاری دیدارهای نفت مسجدسلیمان به نام اوست هم حضور یافت و به این بزرگوار ادای احترام کرد.

چهارشنبه شب پس از صرف شام هنگامی که بازیکنان کم کم آماده حضور در اتاق های خود و استراحت می شدند، خبر درگذشت مهرداد میناوند به گوش آنها رسید و همین مسئله شرایط ویژه ای را در داخل مجموعه استقلال ایجاد کرد. همه بازیکنان و مربیان این تیم به شدت متأثر شده بودند و با وجود بستری بودن مهرداد در بیمارستان از چند روز قبل، فوت او به استقلالی ها شوک وارد کرد. اتفاق تلخی که کل فوتبال ایران را در ماتم فرو برد.

شرایط هتل محل اقامت استقلالی ها در مقایسه با سایر هتل هایی که در تهران یا شهرهای دیگر در آنها اسکان پیدا می نمایند، به نوعی ضعیف تر بود و این مسئله باعث نارضایتی بازیکنان هم شد ولی کادر فنی به آنها تأکید می کردند شرایط مورد نظر فقط مختص به استقلال نبود و هر تیمی برای جدال با نفت مسجدسلیمان به این شهرستان می آید، همین شرایط را دارد بنابراین چاره دیگری نیست و باید اوضاع را تحمل کرد. زمین محل تمرین روز پنج شنبه آبی پوشان نیز در بعضی از نقاط خود ناهمواری داشت ولی این شرایط نیز باید تحمل می شد چون راه دیگری وجود نداشت.

نفت مسجدسلیمان چند سال قبل با راهنمایی محمود فکری جواز حضور در رقابت های لیگ برتر را به دست آورد به همین خاطر طرفداران این تیم خوزستانی همچنان احترام ویژه ای برای سرمربی کنونی آبی پوشان پایتخت قائل هستند. آنها از ظهر پنج شنبه در کانال ها و صفحات هواداری نفت تأکید می کردند هر نتیجه ای که حاصل گردد، خاطرات خوبی که با محمود فکری داشته اند را فراموش نخواهند کرد.

بازیکنان و مربیان استقلال از عصر پنج شنبه که خبر وخیم شدن شرایط علی انصاریان را شنیدند، به شدت نگران این چهره بودند و دعا می کردند شرایط مدافع اسبق استقلال و پرسپولیس هرچه سریع تر به ثبات برسد و از شر ویروس منحوس کرونا نجات پیدا کند. اتفاقی که از صمیم قلب امیدواریم رخ بدهد.

استقلال در حالی وارد زمین شد که حسین حسینی پس از مدت ها دوباره در ترکیب ثابت آبی پوشان نهاده شده بود. از قرار معلوم، ایده استفاده از حسینی روز سه شنبه میان مربیان استقلال مطرح شده و در جلسه فنی که پنج شنبه شب برگزار گردید، حالت قطعی به خود گرفت تا محمد رشید مظاهری دوباره مانند دو هفته شروعین فصل جدید نیمکت نشین گردد.

کاروان استقلال ساعت 13 آدینه در حالی هتل محل اقامت خود را به مقصد ورزشگاه محل برگزاری بازی ترک کرد که هوای مسجدسلیمان بارانی بود. اتفاقاً همین مسئله موجب شد استقلالی ها چند دقیقه زودتر حرکت نمایند چون با توجه به بارش باران، جاده لغزنده شده و اتوبوس حتماً باید با سرعت کمتری حرکت می کرد.

طبق برنامه تدوین شده قرار بود کاروان استقلال بلافاصله پس از خاتمه مسابقه، ورزشگاه را به مقصد شهر اهواز ترک کند و از آنجا به سوی تهران بیاید. هماهنگی های لازم اجرا شده بود تا آبی پوشان ساعت 22 با پرواز چارتر راهی فرودگاه مهرآباد شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فیکس شدن درواز ه بان استقلال در جلسه شبانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیکس شدن درواز ه بان استقلال در جلسه شبانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید