ستاره پرسپولیس دغدغه نو یحیی گل محمدی

به گزارش وبلاگ ساختمان، خبرنگاران: هفته پنجم رقابت های لیگ برتر پنجشنبه و آدینه همین هفته برگزار می گردد که در یکی از حساس ترین ملاقاتها، پرسپولیس روز آدینه باید در ملاقاتی خارج از خانه به مصاف مس رفسنجان برود. شاگردان یحیی گل محمدی که در دو بازی اخیرشان در لیگ برتر از رسیدن به برد محروم بوده اند امیدوار به کسب 3 امتیاز در ملاقات پیش رو هستند.

ستاره پرسپولیس دغدغه نو یحیی گل محمدی

به گزارش وبلاگ ساختمان، البته این مورد به این راحتی ها نخواهد بود. فارغ از مساله بازی خارج از خانه، یحیی گل محمدی سه بازیکن کلیدی اش را در اردوی تیم ملی دارد و پیش از بازی با مس رفسنجان در خوش بینانه ترین حالت ممکن، یک جلسه آن ها را در تمرین خواهد داشت. وحید امیری، مهدی ترابی و میلاد سرلک، سه بازیکن پرسپولیسی تیم ملی هستند. در این بین، یحیی دغدغه ای برای وحید امیری و میلاد سرلک ندارد. امیری با وجود آنکه همیشه بازیکن فیکس تیم ملی است، ولی هر وقت حتی در فاصله اندک هم برای پرسپولیس به میدان رفته کیفیت بالایی داشته است.

میلاد سرلک هم اگرچه کمتر در ترکیب تیم ملی قرار می کیرد، ولی مسئله ای برای بازی کردن در ترکیب پرسپولیس ندارد و همیشه فرایند به نسبت ثابتی را بعد از اردوی های تیم ملی داشته است. دغدغه اصلی یحیی، اما دیگر ستاره پرسپولیس یعنی مهدی ترابی است. این بازیکن حتی همان روز هایی که در اوج بود، بعد از اردوی تیم ملی، در اولین بازی اش برای پرسپولیس، عملکرد مناسبی نداشت چه برسد به اینکه این روز ها در پرسپولیس هم شرایط مناسبی ندارد. در واقع ترابی دغدغه اصلی یحیی گل محمدی برای بازی با مس رفسنجان خواهد بود، چون کیفیت بازی های اخیرش از یک سو، تمرین نداشتن با تیم پرسپولیس از سوی دیگر و خستگی احتمالی سفر به همراه تیم ملی از طرفی دیگر، می تواند روی تصمیمات یحیی نسبت به این بازیکن برای بازی روز آدینه تاثیرگذار باشد.

منبع: فرارو

به "ستاره پرسپولیس دغدغه نو یحیی گل محمدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره پرسپولیس دغدغه نو یحیی گل محمدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید