حکم کالدرون هم به زودی صادر خواهد شد

به گزارش وبلاگ ساختمان، امیرعلی حسینی مسئول امور بین الملل سرخ ها از صدور حکم نهایی پرونده گابریل کالدرون در هفته های آینده اطلاع داد.

حکم کالدرون هم به زودی صادر خواهد شد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ساختمان، امیرعلی حسینی مسئول امور بین الملل باشگاه پرسپولیس دقایقی قبل گفتگوی کوتاهی را با وبلاگ ساختمان حاضر در مقابل ساختمان باشگاه انجام داد و به سوالات پیرامون کمیته بین الملل سرخ ها پاسخ داد؛ از پفراینده گابریل کالدرون تا شجاع خلیل زاده و عیسی آل کثیر. او درباره شرایط فینال لیگ قهرمانان نیز اظهار نظر کرد.

حسینی درباره پفراینده گابریل کالدرون گفت: آقای کالدرون دو دستیار داشتند، مدیریت وقت تشخیص دادند که پفراینده آقای اینیگو به خاطر هزینه زیاد دادگاه عالی ورزش، از فرایند این دادگاه خارج گردد و ما آن را پرداخت کنیم و ما هم این کار را کردیم. اما پفراینده آقای کالدرون و خواکین در دادگاه CAS در جریان است. مرتبا از دادگاه عالی ورزش نامه می آید و ما جوابیه می فرستیم و داور هم معین شده. باید یک جلسه استماع بگذارند و سپس رای صادر می گردد. معمولا دادگاه عالی ورزش نسبت به فیفا و ای اف سی فرایند کندی دارد.

او ادامه داد: طبق معمول کار گروهی برای بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا تشکیل داد و با مدیریت آقای شکوری و زیر نظر آقای پیروانی کارها پیش می رود. توضیح وظایف را نوشته ایم و کارها روی روال پیش می رود، ما روز گذشته لیست تقاضای ویزا را ارسال کردیم برای فدراسیون که متشکل از کادرفنی، اعضای هیئت مدیره و بازیکنان بود. مسئله حباب پزشکی وجود دارد؛ هتل، زمین تمرین و زمین مسابقه و اعضای تیم حق ندارند از این سه حباب خارج شوند و در قرنطینه خواهند بود.

حسینی همچنین درباره پفراینده شجاع و آل کثیر گفت: من در پفراینده شجاع خلیل زاده نیستم، برای آل کثیر درخواست گراندز حکم کردیم و می توانیم در دادگاه عالی ورزش استینافمان را ثبت کنیم. ما این را گرفتیم و تقدیم کمیته حقوقی کردیم، در حال مطالعه هستند و لایحه ای را خواهند نوشت و ما طبق قانون فرصت 21 روزه و 10 روزه خواهیم داشت تا با ثبت هزینه دادرسی، به استیناف ببریم.

او درباره استفاده از مهدی خانی در فینال آسیا گفت: چه در غرب آسیا و چه در شرق آسیا؛ سه پنجره برای ثبت قرارداد وجود دارد. دوره اول برای پلی آف است و دوره های بعدی را هم استفاده کردیم و متاسفانه امکان اضافه کردن بازیکن وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "حکم کالدرون هم به زودی صادر خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حکم کالدرون هم به زودی صادر خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید