فروش 11 هزار میلیاردی شرکت های پارک فناوری پردیس

به گزارش وبلاگ ساختمان، معاون علمی و فناوری از فروش 11 هزار میلیاردی شرکت های دانش بنیان پارک پردیس در سال گذشته خبر داد.

فروش 11 هزار میلیاردی شرکت های پارک فناوری پردیس

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران ،امروز تفاهم نامه ایجاد پارک اقتصاد دیجیتال بین وزیر ارتباطات و معاون علمی و فناوری منعقد شد. در این مراسم فضای اشتراکی شرکت ها و استارت آپ های حوزه آی تی در پارک فناوری پردیس با حضور معاون علمی و وزیر ارتباطات افتتاح شد.

سورنا ستاری در حاشیه امضای تفاهم نامه ایجاد پارک اقتصاد دیجیتال و افتتاح این فضای اشتراکی در پارک فناوری پردیس در جمع وبلاگ ساختمان گفت: وزارت ارتباطات در سه سال گذشته در حوزه اقتصاد دیجیتال با معاونت علمی و فناوری همکاری هایی داشته است. وزارت ارتباطات در حوزه های کمک به شرکت های استارت آپی همیشه همراه بوده و این وزارتخانه یکی از پایه های اصلی حرکت در حوزه اقتصاد دیجیتال است.

ستاری افزود: عملیات راه اندازی مجموعه ای که در کنار پارک پردیس در مساحت سی هکتار در قالب اقتصاد دیجیتال شکل می گیرد به زودی اجرایی می شود.

وی با اشاره به میزان فروش شرکت ها پارک پردیس در سال گذشته گفت: در سال 98، یازده هزار میلیارد تومان فروش شرکت های این پارک بوده است.

ستاری گفت: ما برنامه هزار هکتاری پارک پردیس را در دستور کار داریم؛ درواقع اینجا یک شهر فناوری در آینده است که هر روز استارت آپ های جدیدی فعالیت خود را در آن شروع می کنند.

وی با بیان اینکه همکاری هیات دولت و وزرا باعث شده که پارک های فناوری در سراسر کشور ایجاد شود، گفت: امیدوارم این تفاهم باعث شود رشد شرکت های آی تی و ای سی تی قابل توجه شود.

منبع: اقتصاد ایران

به "فروش 11 هزار میلیاردی شرکت های پارک فناوری پردیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش 11 هزار میلیاردی شرکت های پارک فناوری پردیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید