قیمت آپارتمان در 3 محله معروف در تهران

به گزارش وبلاگ ساختمان، محله بهجت آباد، به شکل یک سه گوش در میان خیابان، ولی عصر و بلوار کریم خان زند و نقطه برخورد آن ها در میدان، ولی عصر قرار گرفته و اولین آپارتمان های مرکز در این محله ساخته شده است و از محله های قدیمی تهران محسوب می گردد.

قیمت آپارتمان در 3 محله معروف در تهران

به گزارش اکو ایران؛ یک مشاور املاک در منطقه 6 تهران می گوید: ساختمان هایی که در بهجت آباد ساخته می گردد نسبت به منطقه، از متریال ضعیف تری استفاده می گردد؛ اما همچنان قیمت ها رو به بالا و سرعت نقدشوندگی در این محله کند است.

می توان گفت به طور نسبی هر ملک برای فروش، یک سال تا یک سال و نیم به زمان احتیاج دارد و نهایتا با قیمتی پایین تر از قیمتی پیشنهادی مالک به فروش می رسد و این به علت تعداد بالای واحد در این محله، قیمت های بالا، متریال ضعیف و نقشه ملک است. ساختمان های قدیمی مشتریان خاص خودش را دارد، افراد به علت عدم توانایی خرید خانه مد نظر خود برای مثال با 5 میلیارد تومان، به اجبار به خرید خانه هایی با قدمت بالا روی می آورند.

بر اساس گفته های این مشاور املاک خرید و فروش ساختمان های 15 تا 20 ساله سریع تر از خانه های نوساز است و این به علت کاهش توان خرید مردم و گرانت تر بودن خانه های نوساز است.

یک مشاور املاک در ستارخان می گوید: بازار خرید و فروش مسکن در این محله هم اکنون به علت دسترسی خوب منطقه، در شرایط خوبی قرار گرفته است و خانه های قدیمی حتی در طبقات بالا و بدون امکانات، در مدت کمی به فروش می رسند.

به گفته مشاور املاک در منطقه 5 تهران، بازار خرید و فروش در شهرک آپادانا هم اکنون هیجانی و تعداد معاملات رو به بالا است.

یک خانه نوساز در بهجت آباد با متراژ 173 مترمربع، 12 میلیارد و 400 میلیون قیمت گذاری شده است و در این محله یک خانه قدیمی با متراژ 138 متر، 4 میلیارد و 500 میلیون به فروش می رسد.

در شهرک آپادانا برای خرید یک خانه 136 متری که پیش از سال 1370 ساخته شده است، باید بودجه ای 6 میلیارد و 800 میلیون تومانی در نظر گرفت.

در محله ستارخان، یک خانه 100 متری و 26 سال ساخت، با قیمت 4 میلیارد و 350 میلیون به جهت فروش عرضه شده است.

منبع: فرارو

به "قیمت آپارتمان در 3 محله معروف در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت آپارتمان در 3 محله معروف در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید