مطهری: بسته شدن پنجره نقل وانتقالاتی پرسپولیس؟! گل بود به سبزه نیز آراسته شد، نای حرف زدن ندارم!

به گزارش وبلاگ ساختمان، مربی تیم فوتبال پرسپولیس با به کار بردن ضرب المثل گل بود به سبزه نیز آراسته شد به بسته شدن پنجره نقل وانتقالاتی این تیم واکنش نشان داد.

مطهری: بسته شدن پنجره نقل وانتقالاتی پرسپولیس؟! گل بود به سبزه نیز آراسته شد، نای حرف زدن ندارم!

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ ساختمان، حمید مطهری بعد از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل فولاد گفت: بازی خیلی سنگینی بود. همه می دانیم فولاد واقعاً تیم قابل احترامی است و در فاز حمله و ضربات ایستگاهی تیم بابرنامه ای هستند. سعی کردیم آنها را کنترل کنیم و فوتبال مان را به آنها دیکته کنیم، ولی در یک ربع اول فولاد بهتر از ما کار کرد. رفته رفته شرایط تیم ما بهتر شد و این مقداری به مسائل ذهنی بازیکنان بر می شود.

وی درباره صحنه ای که مشکوک به پنالتی برای پرسپولیس بود، گفت: آنالیزور ما گفت توپ به دست بازیکن فولاد برخورد نموده و پنالتی بوده است.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه این تیم با حواشی مختلفی از جمله بحث استعفا یحیی گل محمدی رو به روست، توضیح داد: شرایط ما بسیار سخت است و حقیقتاً من دیگر نا ندارم حرفی بزنم. فقط به بچه ها باید خسته نباشید بگویم که با این شرایط اینطور کار می نمایند، ولی شرایط ما خیلی سخت است.

مطهری در واکنش به بسته شدن پنجره نقل وانتقالاتی پرسپولیس نیز خاطر نشان کرد: گل بود به سبزه نیز آراسته شد! من همین الان از شما این موضوع را متوجه شدم.

وی درباره تقویت تیم گفت: الان بعد از برد به جای اینکه شاد باشیم، حال روز من را می بینید چگونه است.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه آیا درویش در تمرین تیم قولی نداده است، ابراز داشت: اجازه بدهید من حرفی نزنم. فقط امیدوارم ما را همواره منصفانه نقد نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مطهری: بسته شدن پنجره نقل وانتقالاتی پرسپولیس؟! گل بود به سبزه نیز آراسته شد، نای حرف زدن ندارم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطهری: بسته شدن پنجره نقل وانتقالاتی پرسپولیس؟! گل بود به سبزه نیز آراسته شد، نای حرف زدن ندارم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید