چرا والیبال نشسته ایران پیروز ترین تیم پارالمپیک است؟

به گزارش وبلاگ ساختمان، کمیته بین المللی پارالمپیک با انتشار گزارشی، دلایل پیروزیت تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران و تبدیل شدن آن به پیروز ترین تیم این رشته در بازی های پارالمپیک را اعلام کرد.

چرا والیبال نشسته ایران پیروز ترین تیم پارالمپیک است؟

به گزارش وبلاگ ساختمان، سایت کمیته بین المللی پارالمپیک در گزارشی به آنالیز عملکرد تیم های پیروز در بازی های پارالمپیک 2020 توکیو پرداخت. بخشی از این گزارش که با عنوان عملنمودهای تیمی به یادماندنی سال 2021 منتشر شده، مربوط به تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران است، تیمی که در پارالمپیک توکیو مقتدرانه به مقام قهرمانی رسید.

در مطلب منتشر شده درباره تیم ملی والیبال نشسته ایران آمده است:

ایران با غلبه بر تیم کمیته پارالمپیک روسیه برای هفتمین بار قهرمان والیبال نشسته پارالمپیک شد. بازی های پارالمپیک 2020 توکیو اولین دوره پارالمپیک پس از 1996 آتلانتا بود که فینال آن بین ایران و بوسنی برگزار نشد. مرتضی مهرزاد در این فینال با کسب 28 امتیاز کلید پیروزیت ایران بود.

مردان ایران با پیروزی 3 بر یک مقابل کمیته پارالمپیک روسیه در توکیو، شکست ناپذیری خود را حفظ کردند دومین قهرمانی متوالی شان را به دست آوردند. تیم حریف در ست سوم 25 بر 19 پیروز شد، اما نتوانست فرایند حرکتی خود را حفظ کند و مقابل ایران مغلوب شد.

آنچه بازیکنان ایران را از سایر تیم ها متمایز می نماید، اتحاد و عزم آنها برای ادامه حرکت است. علت دیگر پیروزیت آنها سال ها تمرین دقیق است که برای آماده سازی تیم انجام می گردد. با تمرینات بیشتر و بیشتر، تیم ایران هفت عنوان قهرمانی پارالمپیک را به دست آورده و این مسئله ایران را به پیروز ترین کشور در والیبال نشسته در پارالمپیک تبدیل نموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "چرا والیبال نشسته ایران پیروز ترین تیم پارالمپیک است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا والیبال نشسته ایران پیروز ترین تیم پارالمپیک است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید