کی روش: مردم ایران علاقمند به حضور تیم ملی در جام جهانی هستند

به گزارش وبلاگ ساختمان، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیم ملی کوشش می نماید مانند همه تیم های حاضر در جام جهانی به آمادگی کامل برسد.

کی روش: مردم ایران علاقمند به حضور تیم ملی در جام جهانی هستند

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال در حاشیه تمرین امروز تیم ملی گفت: خیلی خوشحالیم که دوباره شما را می بینیم. از حمایت های شما برای برنامه آماده سازی تیم ملی در راستا جام دنیای قطر ممنون هستیم. همانطور که می دانید در فاصله 30 روز تا آغاز مسابقات ما هم مانند تمامی تیم های حاضر در جام دنیای با تمام انگیزه و تمرکز کامل کوشش مان را می کنیم تا آمادگی لازم برای حضور در جام دنیای را داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی توضیح داد: همانطور که می دانید این دوره از جام دنیای کاملاً متفاوت و منحصر به فرد است. بازی ها در نوامبر و دسامبر سال میلادی جاری برگزار می گردد. به همین علت تنها هفت روز برای آماده سازی وقت خواهیم داشت. مطمئناً زمان بسیار کمی است. از تمام مربیان، مدیران عامل و اعضای هیأت مدیره باشگاه های مختلف در ایران که برای در اختیار گذاشتن بازیکنان شان به ما یاری کردند تا سطح آماده سازی را به بالاترین درجه برسانیم تشکر می کنم. کوشش می کنیم فاصله خودمان را با تیم های بزرگ دنیا کمتر کنیم تا در جام دنیای حضور خوبی داشته باشیم.

کی روش در مورد اینکه حریفان کوشش می نمایند تمرکز تیم ملی و بازیکنان را به هم بزنند، گفت: سؤال اصلی این نیست که آیا ما به مسائلی که حواس ما را پرت می نماید توجه می کنیم، سؤال اصلی این است که چه کسانی به این مسائل توجه می نمایند، چون این صحبت ها برای ما معنایی ندارد.

وی در مورد اینکه شرایط انگلیس به عنوان اولین حریف تیم ملی را در فاصله یک ماه مانده تا آغاز مسابقات چگونه می بیند، مطرح نمود: در درجه اول اصلاً لازم نیست چیزی به نام تیم ملی انگلیس اضافه کنم، چون آن ها همین الان هم تیم بسیار بزرگی هستند. چیزی که بگویم و شما اطلاع نداشته باشید واقعاً وجود ندارد. خودتان هم می دانید تیم بسیار بزرگی است و بازیکنان خیلی خوبی هم دارند و نام بسیار بزرگی در دنیا فوتبال هستند. برای ما افتخار و باعث لذت است که مقابل آن ها بازی می کنیم.

مسائل و سردرد های بسیار بزرگی داریم

سرمربی تیم ملی در مورد کمپین هایی که کوشش می نمایند تا ایران در جام دنیای حاضر نگردد، گفت: همانطور که الان هم شنیدید همکار خبرنگار شما در مورد انگلیس پرسید. ما مسائل و سردرد های بسیار بزرگی داریم. همچون بازی مقابل انگلیس، تمرکزمان روی این مسائل است. به تمام نقطه نظرات احترام می گذاریم، اما تمرکزمان روی این مسئله است. این کمپین اگر من طرفش بودم می دانستم چه جوابی به آن بدهم. می دانم اکثریت مردم ایران هم چه جوابی به اینگونه صحبت ها می دهند. آن ها قلباً علاقه مند هستند تیم ملی در جام دنیای حضور پیدا نموده و بازی کند، ولی به خاطر اینکه طرف این کمپین من نیستم اجازه بدهیم بقیه در موردش صحبت نمایند.

کی روش در مورد اینکه مهم ترین دغدغه او در فاصله 30 روز تا آغاز جام دنیای چیست و آیا شرایط کمپ قطر راضی نماینده بوده است، گفت: ما نگرانی نداریم. چالش هایی را داریم که با آن ها روبرو هستیم. در پی ایجاد راه چاره های مناسب مقابل این چالش ها هستیم. از تمام باشگاه ها، مربیان و بازیکنان که کوشش و از خودگذشتگی می نمایند برای حضور در تیم ملی تشکر می کنم، چالش فوق العاده ای که پیش رو داریم این است که هر روز کوشش می کنیم بازیکنان را بهتر و بهتر کنیم.

وبلاگ ساختمان ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کی روش: مردم ایران علاقمند به حضور تیم ملی در جام جهانی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش: مردم ایران علاقمند به حضور تیم ملی در جام جهانی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید