یوتیوب ویژگی نو خود را می آزماید ، تقلید از اینستاگرام یا احترام به کاربران؟

به گزارش وبلاگ ساختمان، یوتیوب در حال آزمون یک ویژگی تازه به نام Explore است تا با توسعه این ویژگی ابزاری تازه در اختیار کاربران خود قرار دهد، به نظر می رسد این ابزار بی شباهت به بخش Exploreدر اینستاگرام نیست.

یوتیوب ویژگی نو خود را می آزماید ، تقلید از اینستاگرام یا احترام به کاربران؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوی انتخاب، این ابزار کشفی تازه است که در سال گذشته به عنوان یک آزمایش موقت در یوتیوب نسخه آیفون معرفی گردید. ویژگی مذکور ، اقدام به معرفی مجموعه ای از توصیه های شخصی برای کاربران می نماید تا بتوانند به راحتی چیزی تازه برای دیدن پیدا نمایند.

این آزمون در حال حاضر در سراسر دستگاه های هوشمند کاربران در دسترس است و با یک به روزسانی می توان شاهد آن بود. تغییراتی مثل Explore اخیرا از موضوعات مهم مورد توجه یوتیوب است، در حال حاضر یوتیوب تغییراتی مثل دکمه Dislike. را می آزماید.

این تغییرات از سال گذشته در فکر مدیران یوتیوب وجود داشته و این شرکت در قالب ویدیویی به بحث در خصوص برنامه ای پرداخت که به افراد یاری می نماید تا افق های مختلفی را در هنگام دیدنی چیزی متفاوت ببینند.

به عنوان مثال، بخش Explore ممکن است پس از دیدنی فیلم هایی در خصوص تلسکوپ، ویدیوهایی درباره دوربین های با کیفیت بالا ارائه دهد. طی سال گذشته این آزمون روی تنها 1 درصد مردم انجام شد.

در حالی که این بخش در ابتدا فقط برای کاربران آیفون در دسترس بود، اکنون آزمون تازه در دستگاه های مختلف از جمله آیفون، آیپد ها، تلفن های اندروید، تبلت و روی دسکتاپ وجود دارد. علاوه بر این، بخش مذکور شامل یک بخش تازه با نام در حال ظهور است که به پیشنهادهای شما مربوط میشوند(بر اساس این که کدام کانالها را دوست دارید و به طور منظم دیدن میکنید.

در حالی که یوتیوب دسترسی به تجربه های کاربر را توسعه داده است، هنوز طرح جامعی برای گفتگو با عموم ندارد.

در حال حاضر، Explore هنوز یک آزمایش محسوب می گردد و شرکت یوتیوب پیش از تصمیم گیری رسمی در خصوص دسترسی بیشتر به این ویژگی، در پی بازخوردهای مختلف است.

منبع: انتخاب

به "یوتیوب ویژگی نو خود را می آزماید ، تقلید از اینستاگرام یا احترام به کاربران؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوتیوب ویژگی نو خود را می آزماید ، تقلید از اینستاگرام یا احترام به کاربران؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید