آئودی مجذوب کننده ترین خودرو الکتریکی سال 2019 را معرفی کرد ، از تکنولوژی واقعیت مجازی تا 4 سطح رانندگی خودران

به گزارش وبلاگ ساختمان، طرح مفهومی جدیدترین خودرو آئودی نشان می دهد که به زودی شاهد یکی از شگفت انگیز ترین انواع خودرو خودران الکتریکی در سطح دنیا خواهیم بود. این طرح مفهومی در جریان نمایشگاه خودرو شانگهای 2019 که به طور خاص به موضوع تکنولوژی خود ران متمرکز بود رونمایی شده است.

آئودی مجذوب کننده ترین خودرو الکتریکی سال 2019 را معرفی کرد ، از تکنولوژی واقعیت مجازی تا 4 سطح رانندگی خودران

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، طرح مفهومی خودرو آئودی ترکیبی است از یک کابین با شکوه و تکنولوژی پیشرفته همراه با تکنیک های واقعیت مجازی.

این طرح مفهومی که در حال حاضر با نام AI:Me شناخته می گردد مفهومی نو از رانندگی خودران شهری را به نمایش می گذارد. تفاوت اصلی این خودرو با سایر خودروهای شهری خودران در این است که AI:Me دارای 4 سطح یا تکنیک مستقل برای رانندگی است. به عنوان مثال، رانندگی در بزرگراه ها یا منطقه ها خاص ، رانندگی با یاری پدال و فرمان سنتی، رانندگی در منطقه ها پر ترافیک و رانندگی عادی.

طرح مفهومی AI: Me با ایده رانندگی شهری و در ابعاد بسیار کوچکی طراحی شده است. این طرح مفهومی فقط حدود 169 اینچ از ابتدا تا به خاتمه طول دارد. این خودرو کمی کوتاه تر از آئودی A3 است و به لحاظ کابین نیز شباهت هایی با این مدل دارد. به دلیل بخش تامین نیروی برق کوچک ، آئودی توانسته تا حد زیادی فضای کابین را راحت تر طراحی کند. AI: Me به وسیله یک موتور الکتریکی 125 واتی (یا حدود 168 اسب بخار) که روی محور عقب نصب شده کار می نماید.

قدرت تامین این بسته باتری 65 کیلو وات ساعت است که برای یک مسافرت عادی درون شهری مناسب است. البته هنوز نمی توان به شکل دقیق ارزیابی کرد که این باتری مناسب و ایده آل است یا خیر. طراحی داخلی این خودرو بسیار ایده آل و زیباست و حجم بالایی از نور و آرامش را در بر می گیرد. جالب است بدانید در طراحی کابین این خودرو از گیاهان و چوب واقعی استفاده شده است.

سرنشینان خودرو نیز می توانند با عینک های واقعیت مجازی در طول سفر در واقعیت مجازی غوطه ور شوند. افزون بر این سرنشینان توانایی مرور وب، تماشای فیلم و یا بازی در محیط مجازی را نیز خواهند داشت. این قابلیت مشابه سیستم Holoride است که آئودی اوایل سال جاری در نمایشگاه CES 2019 در لاس وگاس معرفی کرد.

کابین این خودرو دارای مانیتور OLED چند منظوره و سه بعدی است که تمام عرض شیشه جلو پنجره را فرا می گیرد. بنابراین مسافران می توانند به وسیله ردیابی چشم، ورودی های صوتی و منطقه ها حساس به لمس در درب و مرکز کنسول با آن ارتباط برقرار نمایند.

منبع: انتخاب

به "آئودی مجذوب کننده ترین خودرو الکتریکی سال 2019 را معرفی کرد ، از تکنولوژی واقعیت مجازی تا 4 سطح رانندگی خودران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آئودی مجذوب کننده ترین خودرو الکتریکی سال 2019 را معرفی کرد ، از تکنولوژی واقعیت مجازی تا 4 سطح رانندگی خودران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید