خودرو

45 وب سایت جذاب یا کاربردی که از وجودشان خبر ندارید

در این مقاله، وب سایت های جذاب و کاربردی یا سرگرم کننده ای را معرفی می کنیم که کمتر کسی از وجودشان خبر دارد. با زومیت همراه شوید.

9 آذر 1399

جزئیات طرح جدید فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو

به گزارش خبرنگاران، گروه صنعتی ایران خودرو در نظر دارد که از روز دوشنبه 14 مهرماه مرحله سوم طرح فروش فوق العاده محصولات خود را آغاز کند.

19 آبان 1399

جزئیات همکاری محققان با خودروسازان داخلی، اولویت های بومی سازی

دکتر حمیدرضا طیبی در مورد توانایی تامین احتیاج خودروسازان توسط محققان جهاددانشگاهی به خبرنگاران گفت: طی تفاهمنامه ای که با یک خودروساز منعقد کردیم درصدد هستیم قطعات مورد احتیاج برای این خودرو را بومی سازی کنیم.

16 آبان 1399

خبرنگاران زمان رسیدن آتش نشانی در قم بالای استاندارد جهانی است

قم - خبرنگاران - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: استاندارد جهانی زمان متوسط رسیدن آتش نشانی به محل امداد، چهار دقیقه و در قم سه دقیقه و 20 ثانیه است.

13 آبان 1399

کارخانه مادیران توسط رئیس جمهور افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع ماشین های اداری ایران، کارخانه لوازم خانگی مادیران به طور رسمی در بیست و سومین مراسم افتتاح پروژه های ملی، توسط رئیس جمهور افتتاح شد.

7 آبان 1399

دردسرهایی پنهان لای زرورق

محله فرسوده ونک لای زرورق میدان اصلی این محله و چند خیابان معروفش پیچیده شده

4 آبان 1399

نمونه مشابه سایبرتراک تسلا در بوسنی و هرزگوین ساخته شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، یکی از هواداران تسلا در بوسنی و هرزگوین منتظر عرضه وانت سایبرتراک این شرکت در 2021 میلادی نمانده و نسخه این خودروی نوآورانه را ابداع نموده است.

29 مهر 1399

29 نماد بورسی متوقف شدند

از میان نمادهای بورسی، 29 نماد تا تاریخ 12 شهریورماه متوقف شدند.

26 مهر 1399

حامد لک در آستانه پرسپولیسی شدن

کادرفنی پرسپولیس برای حراست از دروازه سرخپوشان، صحبت های نهایی را با حامد لک انجام داده اند.

12 مهر 1399

شروع قرعه کشی 4 محصول جدید سایپا

خبرنگاران: قرعه کشی طرح پیش فروش 4 محصول سایپا با حضور نهاد های نظارتی و مسئولان این شرکت خودرو سازی شروع شد.

2 مهر 1399

وقتی یک عربستانی مانع لژیونر شدن ستاره پرسپولیس شد!

در خردادماه سال 98 خبر انتقال علی علیپور مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس به لیگ اسپانیا و باشگاه آلمریا منتشر شد. این خبر با تایید باشگاه پرسپولیس از پیشنهاد این باشگاه و سپس علاقه علیپور به حضور در لیگ های اروپایی شکل جدی به خوب گرفت اما در تیرماه باشگاه پرسپولیس...

26 شهریور 1399

مالیات باید فقط از دو دهک بالای جامعه اخذ گردد

کارشناسان مالی معتقدند: درآمدهای مالیاتی با اصلاح رویه ها، نظام های موجود در تامین اجتماعی، نظام مالیاتی و جلوگیری از هدر رفت منابع محقق خواهند شد.

24 شهریور 1399

خبرنگاران 55 واحد تولیدی راکد استان کرمانشاه احیا شد

کرمانشاه- خبرنگاران- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه، از احیای 193 واحد تولیدی استان در سال 98 خبر داد و گفت: 55 واحد آن سهم سازمان صنعت، معدن و تجارت بود.

16 شهریور 1399

خبرنگاران جَتو از جلای وطن تا دگرگون سازی اقتصادی

جیرفت - خبرنگاران - فراهم کردن زمینه مشارکت مردم در حوزه دگرگون سازی اقتصاد روستاها یکی از طرح هایی بود که از سال 93 در قلعه گنج کرمان آغاز شد و امروز ماحصل آن حرکت را در مهاجرت معکوس روستاییانی شاهد هستیم که روزگاری جلای وطن کرده بودند و زادگاهشان در آستانه...

13 شهریور 1399

23 کشته بر اثر انفجار در افغانستان

دفتر مطبوعاتی استانداری هلمند افغانستان روز دوشنبه با صدور اطلاعیه ای از کشته شدن 23 غیرنظامی و زخمی شدن 15 تن دیگر در انفجار خودروی بمب گذاری شده در این منطقه اطلاع داد.

8 شهریور 1399

آغاز قرعه کشی پیش فروش یک ساله ایران خودرو ، مبالغ پیش پرداخت برای برندگان اعلام شد

قرعه کشی 12 محصول طرح پیش فروش یک ساله ایران خودرو که ثبت نام آنها از صبح یکشنبه هفته گذشته 23 خرداد ماه آغاز شده بود، امروز 24 خرداد ماه و با حضور نهادهای نظارتی و رسانه ها آغاز شد.

31 مرداد 1399

در اینستای ستاره های خارجی؛ سلبریتی ها در قرنطینه!

خبرنگاران: اینستاگرام، این روز ها تبدیل به دفترچه خاطرات تصویری خیلی ها شده است. بسیاری از چهره های شناخته شده جهانی هنر و ورزش هم، از این طریق با هواداران خود در دورترین نقاط جهان در ارتباط هستند. از سوی دیگر سعی دارند با این روش هواداران بیشتری نیز برای...

30 مرداد 1399

آخرین شرایط مصرف در ایران ، بازگشت سطح رفاه به سال 87!

آخرین داده های بانک مرکزی از افول سطح تقاضای بخش خصوصی به کف 10 ساله خبر می دهد. مطابق تازه ترین گزارش منتشرشده، هزینه های مصرفی بخش خصوصی در انتهای سال 1398 به قیمت های ثابت سال 1390، به 250/7 هزار میلیارد تومان رسیده است؛ سطحی که مقایسه آن با داده های پیشین...

25 مرداد 1399

بازگشت 207 نفر از اتباع ایرانی از بمبئی به ایران

207 نفر از هموطنان ایرانی به همراه بخش دوم یاری های بهداشتی، درمانی و تجهیزات پزشکی ایرانیان مقیم هند عصر امروز با یک پرواز از بمبئی به ایران بازگشتند.

16 مرداد 1399

خبرنگاران دستگیری 2 قاتل فراری و سرکرده باند دزد جاده ای در دزفول و اهواز

اهواز - خبرنگاران - 2 قاتل مسلح فراری در شهرستان دزفول و سرکرده یک باند مسلح راهزن در اهواز با کوشش نیروی انتظامی شناسایی و دستگیر شدند.

15 مرداد 1399
تعداد: (27)