حمل خودرو با رعایت تمامی اصول فنی و ایمنی

به گزارش وبلاگ ساختمان، حمل خودرو با رعایت تمامی اصول فنی و ایمنی به وسیله یکی از بهترین امدادخودروهای ایران به صورت شبانه روزی انجام می گردد.

حمل خودرو با رعایت تمامی اصول فنی و ایمنی

گاهی حرکت خودرو به علل مختلفی ، امکان پذیر نیست. در این شرایط با تماس با امداد خودرو ، درخواست خدمات حمل ماشین را مطرح کنید. اما ممکن است برای انتخاب امدادخودروی موردنظر ، دچار تردید شوید و امدادخودروی خوبی را سراغ نداشته باشید. ما در ادامه ، یکی از بهترین امدادخودروهای ارائه دهنده خدمات حمل انواع ماشین های سبک و سنگین را به شما معرفی می کنیم.

انواع جرثقیل های حمل خودروهای سبک و سنگین کدامند ؟

با استفاده از جرثقیل می توان خودروهای مختلفی را حمل نمود. جرثقیل هایی که بدین منظور استفاده می شوند ، شامل موارد زیر است :

خودروبر : با استفاده از این نوع جرثقیل می توان خودرو را به صورت ایمن به مقصد حمل نمود. خودروبرها ، امکان حمل خودرو تا مقاصد دور را فراهم می نمایند. ایمنی این وسیله بسیار بالا است.

یدک کش : با این وسیله می توان خودرو را به وسیله هیدرولیک و اهرم حمل نمود. از یدک کش ها معمولاً برای انتقال خودرو تا مسافت های کوتاه استفاده می گردد. یدک کش ها ، چرخ های جلویی خودرو را بلند و تا مقصد موردنظر می کشانند.

بنابراین جرثقیل ها را به طور کلی به دو نوع جرثقیل های یدک کش و جرثقیل های خودروبر تقسیم می نمایند. هر یک از این دو ، خود در چندین مدل وجود دارند که با توجه به شرایط موجود از هر یک از آنها استفاده می گردد.

در مقایسه میان جرثقیل یدک کش و جرثقیل خودروبر متوجه می شوید که سرعت و ایمنی جرثقیل های خودروبر بسیار بیشتر است. جرثقیل های بکسلی یا یدک کش نمی توانند خودرو را از آسیب های ناشی از ناهمواری جاده ، مصون نگه دارند. اما قیمت جرثقیل یدک کش نیسان پایین تر از قیمت خودروبرهای کفی می باشد.

انواع وسایل نقلیه قابل حمل

حمل خودرو برای تمامی خودروها امکان پذیر است. لذا هیچ خودرویی وجود ندارد که محروم از این خدمات باشد. امدادخودروها پس از اینکه ، نوع خودروی شما را متوجه شوند ، مناسب ترین امدادخودرو را برای جابه جایی آن ارسال می نمایند. تشخیص نوع وسیله مناسب حمل ماشین شما با کارشناسان ما می باشد.

تمامی خودروهای وارداتی ، خودروهای لوکس و نمایشگاهی ، خودروهای دچار نقص فنی ، خودروهای تصادفی ، خودروهای آنتیک ، خودروهای مخصوص مسابقات اتومبیلرانی ، خودروهای اوراقی و … به وسیله امداد خودروی امدادجان حمل می گردند.

حمل خودرو با ارائه گارانتی

نکته مهمی که باید مورد توجه شما قرار بگیرد ، تماس با امدادخودروهایی است که خدمات حمل ماشین ها را گارانتی می نمایند. ارائه گارانتی از آن جهت حائز اهمیت است که نشان می دهد امدادخودروها از کیفیت کار خود مطمئن هستند. امدادخودروهای بزرگ مانند امدادجان تضمین می نمایند که مسئله ای برای خودروی شما در زمان حمل بوجود نخواهد آمد.

تمامی خدمات امدادجان از جمله مکانیکی ، تعویض باتری ، تعویض روغن سیار و … به همراه گارانتی ارائه می گردد. بنابراین از کیفیت بالای خدمات امدادجان ، اطمینان داشته باشید.

انواع خدمات حمل ماشین از نظر مسافت کدامند ؟

خدمات حمل خودرو به دو صورت درون شهری و برون شهری ارائه می گردند.

خدمات درون شهری با استفاده از تجهیزاتی مانند نیسان چرخ گیر ، خودروبر کفی و … انجام می گردد. خودروی موردنظر در کوتاهترین زمان به مقصد منتقل می گردد.

خدمات برون شهری ، زمانی ارائه می گردد که خودروی معیوب قرار است به بیرون از شهر انتقال داده گردد. برای این کار باید از تریلی و یا دیگر تجهیزات استفاده کرد. بحث ایمنی خودرو و عدم جابه جایی بر روی کفی در زمان حمل در حمل برون شهری ، بیشتر حائز اهمیت است.

نکات مهم برای جابه جایی خودرو با انواع یدک کش ها و خودروبرها چیست ؟

در زمان حمل خودرو با انواع تجهیزات مختلف باید به موارد مهمی توجه داشته باشید.

  • از اهمیت تماس با امدادخودروهای مجرب و معتبر ، غافل نشوید. امدادخودروهای آماتور و در حال فعالیت بدون مجوز ، ممکن است خودروی شما را دچار مشکل نمایند.
  • اطلاعات دقیق و درستی در اختیار کارشناسان قرار دهید تا در انتخاب تجهیزات مناسب برای حمل ماشین شما دچار اشتباه نشوند.
  • بارنامه معتبر امدادخودرو را برای حمل خودروی خود مطالعه بفرمایید تا از صحت آن اطمینان حاصل کنید.
  • پیش از اعزام خودروبر و یا یدک کش به محل ، قیمت نهایی را با کارشناسان توافق نموده تا دچار اختلاف در این زمینه نشوید.
  • از آسیب دیدگی ها و شرایط بدنه خودروی خود آگاهی داشته باشید تا پس از حمل ، نواقص موجود را از جانب امدادگران ندانید.

هزینه حمل خودرو چقدر می گردد ؟

چندین عامل اصلی و کلیدی را باید درنظر گرفت تا بتوان به صورت دقیق ، نرخ خدمات حمل را تعیین کرد. اگر امدادخودروی خوبی را انتخاب نموده اید ، در مناسب بودن هزینه های آن شک و تردیدی نداشته باشید. اما بد نیست که بدانید چه عواملی موجب تعیین هزینه حمل خودرو می شوند.

نوع خودرو ، مدل بالا یا مدل پایین بودن خودرو ، داخل شهر یا روستا بودن خودرو ، مقدار مسافت بر حسب کیلومتر ، شرایط کنونی خودرو و دلیل عدم حرکت آن به روش معمول و … از جمله عوامل اثرگذار برای محاسبه قیمت خدمات حمل ماشین می باشند. برای دریافت خدمات حمل در هر زمان و مکانی با امدادجان تماس حاصل کنید. چنانچه تمایل دارید می توانید از کارشناسان ما درباره هزینه حمل خودرو سؤال کنید. ما به فکر جیب های شما هستیم و هرگز هزینه مازادی از شما دریافت نمی کنیم.

امدادجان

امدادجان با کادری حرفه ای و امکانات به روز و پیشرفته آماده است که انواع خدمات امدادخودرویی را باکیفیت عالی و نرخ های ایده آل به خودروداران ارائه کند. کارنامه کاری این مجموعه نشان می دهد که امدادجان ، امدادخودرویی کاملاً حرفه ای و قابل اعتماد است.

این مجموعه با توجه به دانش و مهارت بالای امدادگران خود و امکانات گسترده ای که در اختیار دارد ، خدمات تخصصی را به انواع خودروهای ایرانی و خارجی ارائه می نماید. حمل خودرو به وسیله این مجموعه مطابق با استانداردهای بین المللی انجام می گردد.

منبع: فوت و فن

به "حمل خودرو با رعایت تمامی اصول فنی و ایمنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمل خودرو با رعایت تمامی اصول فنی و ایمنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید