اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در مورد ورود به مزایده

به گزارش وبلاگ ساختمان، باشگاه پرسپولیس در مورد ورود به مزایده اطلاعیه ای را صادر کرد.

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در مورد ورود به مزایده

به گزارش وبلاگ ساختمان و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، این شرکت با توجه به درپیش بودن مزایده کارگزاری باشگاه پرسپولیس، طبق این اطلاعیه، به آگاهی می رساند؛ متقاضیان و مزایده گران باید حتما در سامانه تدارک الکترونیک دولت ستادایران عضویت داشته باشند.

در این اطلاعیه آمده است: شرکت ورزشی فرهنگی پرسپولیس، ظرف روزهای آینده برای انتخاب کارگزار، حامیان اقتصادی و همکاران تجاری خود نسبت به برگزاری مزایده طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، اقدام خواهد نمود.

شرکت در این مزایده، تنها در صورتی امکان پذیر است که مزایده گران متقاضی شرکت در آن، حتما در سامانه تدارک الکترونیک دولت (ستادایران) عضویت داشته باشند.

افراد حقیقی و حقوقی که در نظر دارند در مزایده کارگزاری شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس، شرکت نمایند در صورت عدم عضویت در سامانه مذکور، باید نسبت به ثبت نام و عضویت اقدام نمایند.

ثبت نام در سامانه تدارک الکترونیک دولت (ستادایران) از دو طریق تماس تلفنی با شماره تلفن 1456، داخلی یک یا به صورت آنلاین و به وسیله سایت https:، ، setadiran.ir امکانپذیر خواهد بود.

تاکید می گردد با توجه به قریب الوقع بودن انجام مزایده مورد اشاره، مزایده گران هر چه سریع تر نسبت به آنالیز عضویت خود در سامانه ستادایران یا ثبت نام در آن، اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در مورد ورود به مزایده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در مورد ورود به مزایده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید