امیدواری اسکوچیچ در آستانه دیدار مقابل عراق

به گزارش وبلاگ ساختمان، دراگان اسکوچیچ پس از برتری 10 بر صفر ایران مقابل کامبوج در نشست خبری گفت: به بازیکنانم تبریک می گویم، بازی خیلی خوبی بود. معین بود که تیم ما کیفیت بالاتری دارد و می تواند این بازی را به سود خودش به انتها برساند.

امیدواری اسکوچیچ در آستانه دیدار مقابل عراق

وی افزود: از حرکاتی که بازیکنان تیمم انجام دادند، لذت بردم، اما در چنین مسابقاتی که تیم حریف نسبت به ما ضعیف تر است، کمی احساس همدردی با تیم حریف هم دارم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره ترکیب متفاوت ایران مقابل کامبوج نسبت به سایر دیدارها و نیمکت قدرتمند تیم ملی و ارزیابی اش از دیدار مقابل عراق و اینکه ارزیابی اش از این تورنمنت چگونه بوده، گفت: تصمیم گرفتیم ترکیب را تا حدی عوض کنیم تا بار این بازی ها روی دیگر بازیکنان هم پخش شود و تمام بازیکنان برای بازی نهایی آماده باشند. زمانی این تورنمنت را ارزیابی می کنیم و آن را پایان یافته می دانیم که بازی آخر را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

اسکوچیچ نام کرد: برای عراق احترام قائل هستیم و می دانم بازی خوبی با آنها خواهیم داشت. امیدوارم بازیکنانم کیفیتی که در این مسابقات نشان دادند را در دیدار با عراق هم به نمایش بگذارند.

منبع: فرارو

به "امیدواری اسکوچیچ در آستانه دیدار مقابل عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدواری اسکوچیچ در آستانه دیدار مقابل عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید