بمب بعدی فوتبال عربستان از برزیل

به گزارش وبلاگ ساختمان، روبرتو فیرمینو، ستاره برزیلی لیورپول، در تست های پزشکی باشگاه الاهلی شرکت کرد.

بمب بعدی فوتبال عربستان از برزیل

به گزارش ورزش سه، روبرتو فیرمینو در سرانجام هشتمین سال حضور خود در لیورپول از این تیم جدا شد. الاهلی عربستان جدی ترین مشتری او بود که بعد از ارائه پیشنهادی قابل توجه خیلی زود توانست مقدمات این انتقال را فراهم کند؛ انتقالی که به نظر می رسد فردا نهایی گردد.

باشگاه الاهلی برای به خدمت گرفتن فیرمینو پیشنهاد 20 میلیون یورو در سال را به این بازیکن ارائه کرد که با موافقت او روبرو شد. مهاجم برزیلی برای انجام مذاکرات نهایی و شرکت در تست های پزشکی هم اکنون در عربستان به سر می برد.

فیرمینو ساعاتی پیش تست های پزشکی باشگاه الاهلی را پشت سر گذاشت و در صورتی که اتفاق خاصی رخ ندهد به زودی قرارداد 3 ساله میان او و باشگاه عربستانی به امضا خواهد رسید تا این ستاره برزیلی تا سال 2026 در فوتبال عربستان بازی کند.

فیرمینو در سال 2015 از هوفنهایم راهی لیورپول شد. او در مدت 8 سال حضورش در آنفیلد 362 بار پیراهن لیورپول را به تن نموده و پیروز به زدن 111 گل شد.

در کنار عکس مربوط به حضور فیرمینو در تست های پزشکی الاهلی، این عکس هم از او لو رفته است؛ عکسی که ستاره برزیلی را با لباس الاهلی نشان می دهد و خبر از نهایی شدن توافق طرفین در ساعات آینده دارد.

منبع: فرارو

به "بمب بعدی فوتبال عربستان از برزیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بمب بعدی فوتبال عربستان از برزیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید