تکاپو، حرکت و جنبش دولت برای رضایت مندی مردم کاملا مشهود است

به گزارش وبلاگ ساختمان، تهران (پانا) - نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه تکاپو، حرکت و جنبش دولت برای رضایتمندی مردم کاملا مشهود است گفت یکی از مطالبات جدی مجلس از دولت آن است که همیشه اصل سوم قانون اساسی را چراغ راه فعالیت های خود قرار دهد.

تکاپو، حرکت و جنبش دولت برای رضایت مندی مردم کاملا مشهود است

عباس مقتدایی در گفت وگو با پانا ضمن ارزیابی عملکرد دولت سیزدهم در سال 1400، اظهار کرد: واقعیت این است که بنای دولت سیزدهم بر انجام اقدامات و کارهای بر زمین مانده است. برای ما مشهود است که دولت کاملاً در حال تکاپو، حرکت و جنبش برای دستیابی به حد بالاتری از فعالیت ها و ایجاد رضایتمندی است.

وی افزود: ما همانگونه که از طریق مقررات زدایی و ایجاد مقررات مورد نیاز به دولت کمک می کنیم، توقع داریم که دولت با لحاظ کردن رویکردهای مردم و رویکردهای مجلسیان قد و قواره بیشتری از تحرک و فعالیت را نشان دهد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس بیان نمود: امیدواریم در سال 1401 تحرک افزون تری از دولت برای تحقق آرمان های نظام اسلامی و به ویژه تحقق اصل سوم قانون اساسی را شامل باشیم. یکی از مطالبات جدی من به عنوان نماینده ملت از دولت آن است که همیشه اصل سوم قانون اساسی را چراغ راه فعالیت های خود قرار دهد به ویژه آن بخش که به حمایت از ملت برمی گردد را جدی تر نگاه کند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "تکاپو، حرکت و جنبش دولت برای رضایت مندی مردم کاملا مشهود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکاپو، حرکت و جنبش دولت برای رضایت مندی مردم کاملا مشهود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید