جوابیه مدیر کل روابط عمومی صداوسیما به پست وزیر ارشاد خبرنگاران

به گزارش وبلاگ ساختمان، محمد حسین رنجبران مدیر روابط عمومی صدا و سیما با انتشار توئیتی به پست وزیر ارشاد واکنش نشان داد.

جوابیه مدیر کل روابط عمومی صداوسیما به پست وزیر ارشاد خبرنگاران

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ ساختمان، محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما با انتشار توئیتی در صفحه شخصی خود به پست وزیر ارشاد واکنش نشان داد.

جناب آقای دکتر صالحی بزرگوار

سلام علیکم

قطعاً در فراوریات صدا و سیما از نظر کیفی حرف بسیار است و ما نیازمند نقد صالحیم اما:

1- متاسفانه یا خوشبختانه 71 درصد سهم سه قوه از آنتن صدا و سیما در سالی که گذشت؛ سهم قوه مجریه بود اطلاع دارید که حتی اگر انتقادی هم مطرح شد فرصتی و فضایی برای پاسخگویی دولت در تمام این سال ها فراهم شد.

2-دغدغه شما محترم است. اما آیا تا به حال در این چهار سال به آثار ساخته شده در ذیل مجموعه خودتان دقت نموده اید که به چه میزان برای مردم امیدوار کننده بوده و یا برعکس سیاه و ناامیدکننده و...؟!

3-آیا سریالی ارزشی مانند گاندو 2 که 99 درصد آن نمایش اقتدار و تامین امنیت کشور است و یک درصد آن هم تلنگری برای موضوع واقعی نفوذ، ایجاد بدبینی به نظام می نماید یا سریالی که هم اکنون با مجوز وزارتخانه شما فراوری شده و در حال پخش است، و کمیته های انقلاب اسلامی در سال 60 را صرفاً نهادی پر از فساد به تصویر می کشد؟

بنده که در آن سال ها کودکی دو ساله بودم، اما از شما که اول انقلاب دستی در آتش داشته اید می پرسم.

لازم به ذکر است سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، با انتشار پستی مدعی شد برنامه های صداوسیما با تبلیغات منفی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جوابیه مدیر کل روابط عمومی صداوسیما به پست وزیر ارشاد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جوابیه مدیر کل روابط عمومی صداوسیما به پست وزیر ارشاد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید