دغدغه مدیرعامل پرسپولیس برای اضافه شدن متمم های 10 میلیارد تومانی

به گزارش وبلاگ ساختمان، باشگاه پرسپولیس در فاصله یک ماه مانده به فینال لیگ قهرمانان 2020 آسیا همچنان با مسائل اقتصادی دست و پنجه نرم می نماید.

دغدغه مدیرعامل پرسپولیس برای اضافه شدن متمم های 10 میلیارد تومانی

جعفر سمیعی مدیرعامل تازه وارد این باشگاه هنوز پیروز به پرداخت یکسان از قسط اول قرارداد فصل جاری بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم نشده تا باعث ایجاد نگرانی هایی در جمع شاگردان یحیی گل محمدی گردد.

مدافع عنوان قهرمانی در رقابت های لیگ برتر در حالی فصل را ادامه می دهد که پرداخت بدهی به مربیان خارجی پیشین این تیم باعث عقب ماندن دستمزد اعضای فعلی تیم شده است. با این حال بعضی بازیکنان به همراه اعضای کادر فنی طبق قراردادهای خود خواستار افزایش رقم دریافتی برای فصل جاری شده اند.

محمدحسین کنعانی زادگان، سیامک نعمتی، مهدی عبدی و چند بازیکن دیگر پرسپولیس طبق مفاد مندرج در قراردادهایشان برای ادامه حضور در این تیم باید با باشگاه به توافق جدید اقتصادی برسند. اتفاقی که تا به امروز تنها برای کنعانی زادگان افتاده است تا مدافع ملی پوش پرسپولیس با افزودن بیش از یک میلیارد تومانی به قراردادش در جمع سرخپوشان باقی بماند.

علاوه بر بازیکنان این تیم، مبلغ قرارداد اعضای کادر فنی نیز قرار است متمم اقتصادی داشته باشد.

یحیی گل محمدی و دو دستیار وی پس از قهرمانی این تیم در دوره قبلی مسابقات لیگ برتر خواستار رسیدگی به بند مربوط به افزایش مبلغ قرارداد خود شده بودند اما این موضوع به دلیل حاشیه های وقت باشگاه در دوران سرپرستی مهدی رسول پناه به تعویق افتاد تا حالا دوباره زمزمه های این درخواست به اتاق مدیرعامل جدید برسد.

متمم های اقتصادی برای بازیکنان و مربیان فعلی پرسپولیس مبلغی نزدیک به 10 میلیارد تومان به هزینه های این باشگاه می افزاید و باشگاه را موظف به پرداخت آن کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دغدغه مدیرعامل پرسپولیس برای اضافه شدن متمم های 10 میلیارد تومانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دغدغه مدیرعامل پرسپولیس برای اضافه شدن متمم های 10 میلیارد تومانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید