رئیس انجمن آمادگی جسمانی کشور با تصمیم وزارت ورزش مخالفت کرد

به گزارش وبلاگ ساختمان، تهران (پانا) - رئیس انجمن آمادگی جسمانی کشور با ارسال نامه ای به رئیس فدراسیون ورزش های همگانی رسما با جدایی این انجمن مخالفت کرد.

رئیس انجمن آمادگی جسمانی کشور با تصمیم وزارت ورزش مخالفت کرد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، وزارت ورزش و جوانان در تصمیمی یک طرفه و مخالف با قوانین دستورالعمل ابلاغی تشکیل فدراسیون ها، تصمیم به جدا کردن انجمن آمادگی جسمانی و تبدیل آن به فدراسیون گرفت.

در پی این تصمیم طیف زیادی از خانواده ورزش همگانی مخالفت خود با این جداسازی را اعلام و تاکید کردند که این تصمیم تکرار تسلسل باطل تغییر ساختار در این انجمن طی سه دهه گذشته است. با این حال وزارت ورزش بر تصمیم اشتباه خود اصرار کرد و 24 انجمن/کمیته/گروه دیگر نیز که مستقل از انجمن آمادگی جسمانی فعالیت می کردند در فهرست فدراسیون جدیدالتاسیس اعلام گشت.

پس از این اتفاقات فرخ کیا رئیس انجمن آمادگی جسمانی با ارسال نامه ای به افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی مخالفت خود با با این تصمیم وزارت ورزش را اعلام نمود.

در متن نامه رئیس انجمن آمادگی جسمانی برای رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی آمده است: اینجانب فرخ کیا رئیس انجمن آمادگی جسمانی مخالفت خود با جداسازی این انجمن از فدراسیون ورزشهای همگانی را اعلام می دارم.

فدراسیون ورزش های همگانی ضمن اعلام مخالفت با این تصمیم، در راستای توقف آن، کوشش و رایزنی های خود را شروع نموده است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "رئیس انجمن آمادگی جسمانی کشور با تصمیم وزارت ورزش مخالفت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس انجمن آمادگی جسمانی کشور با تصمیم وزارت ورزش مخالفت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید