سفر اپ: Periscope سرویسی برای سفر ویدیویی

به گزارش وبلاگ ساختمان، Periscope نام اپلیکیشنی است که کاربران به وسیله آن می توانند به صورت ویدیویی و مجازی سفر نمایند. با یاری Periscope می توانید به صورت زنده ویدیو هایتان را در اختیار دیگران قرار دهید یا به تماشای ویدیو های در حال پخش بنشینید. همراه خبرنگاران باشید تا هرچه بیشتر با پریسکوپ آشنا شویم.

سفر اپ: Periscope سرویسی برای سفر ویدیویی

تکنولوژی به شکل حیرت آوری در حال توسعه است و روزانه بخش های بیشتری از این دنیا را در اختیار می گیرد. چند صباحی است که شاهد حضور تکنولوژی در صنعت گردشگری هستیم. رزرو آنلاین هتل، هتل داری به وسیله ربات ها و موارد این چنینی همگی از جمله نشانه های حضور تکنولوژی در این صنعت هستند. یکی از جالب ترین بخش های حضور تکنولوژی در گردشگری نیز مربوط به فناوری واقعیت مجازی می گردد. کاربران به وسیله این تکنولوژی و ابزار های مربوط به آن می توانند در خانه شان بنشینند و به صورت مجازی سفر نمایند. اما سفر کردن به صورت مجازی، تنها محدود به واقعیت مجازی نمی گردد. سرویسی به نام پریسکوپ (Periscope) وجود دارد که کاربران به وسیله آن می توانند به صورت زنده و ویدیویی به بخش های مختلفی از دنیا سفر نمایند.

Periscope نام سرویسی است که چندی پیش عرضه شد و توانست استقبالی خوبی را به دست آورد. این سرویس در حال حاضر در اختیار توئیتر است و کاربران به وسیله آن می توانند ویدیو هایشان را به صورت زنده در اختیار سایرین قرار دهند. به این ترتیب سایر کاربران نیز در هر جایی که باشند می توانند از نگاه فرد پخش نماینده ویدیو، سفری ویدیویی و مجازی داشته باشند. یکی از ویژگی های این سرویس نیز امکان مشاهده ویدیو های پربازدید است. بدین صورت که کاربران می توانند ویدیو های آنلاینی که افراد زیادی به تماشای آن ها نشسته اند را یافته و مشاهده نمایند. امکان جستجوی ویدیو از سرتاسر دنیا، بسته به موقعیت و موضوع نیز وجود دارد. گفتنی است که هر کاربری می تواند به وسیله پریسکوپ اقدام به پخش زنده ویدیو کند. این سرویس برای کاربران اندروید و iOS عرضه شده است. به وسیله لینک های زیر می توانید Periscope را برای دستگاه های هوشمندتان دریافت کنید.

سفر اپ روزهای زوج ساعت 18:30 در وبلاگ ساختمان منتشر می گردد. شما همراهان وبلاگ ساختمانیی نیز می توانید اپلیکیشن های مورد نظر خود را در بخش دیدگاه ها پیشنهاد دهید تا در این بخش معرفی شوند.

منبع: کجارو / کجارو

به "سفر اپ: Periscope سرویسی برای سفر ویدیویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر اپ: Periscope سرویسی برای سفر ویدیویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید