سقوط هواپیما در فرودگاه تگزاس؛ مرگ یک تن و جراحت 5 نفر

به گزارش وبلاگ ساختمان، یک هواپیمای مسافربری حین فرود در باند فردوگاه در تگزاس واقع در آمریکا با زمین برخورد کرد و طی این حادثه یک تن کشته و پنج تن مجروح شدند.

سقوط هواپیما در فرودگاه تگزاس؛ مرگ یک تن و جراحت 5 نفر

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ساختمان، رسانه ها از سقوط یک هواپیمای کوچک مسافربری در فرودگاهی در تگزاس خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس در جریان این سانحه یک فروند هواپیمای کوچک یک موتوره ساعت یک بامداد دوشنبه به وقت محلی حین فرود بر باند فرودگاه مدیسن ویل در تگزاس با زمین برخورد کرد.

به دنبال این حادثه نیروهای امدادی بلافاصله در محل این سانحه حضور یافتند. در این سانحه یک نفر کشته و پنج نفر مجروح شدند و به بیمارذستان انتقال یافتند. پلیس از وخامت حال مجروحان خبر داده است.

اداره هوانوردی آمریکا از تحقیقات در زمینه علت این سانحه هوایی خبر داده است.تا به امروز به نوع دقیق این هواپیما نیز اشاره نشده است.

چندی قبل نیز رسانه ها از سقوط یک فروند هواپیمای مسافربری کوچک آمریکا به شهری در ایالت می سی سی پی خبر دادند. در این حادثه یک فروند هواپیمای مسافربری بر منازل ساکنان منطقه هنیزبورگ در می سی سی پی سقوط کرد.

اخیرا نیز سانحه هوایی در آرکانزاس غربی در آمریکا و سقوط یک فروند هواپیمای سبک، چهار کشته برجای گذاشت. در این سانحه یک فروند هواپیمای پایپر-46 با چهار خدمه که از فرودگاه ماسکوجی در اوکلاهاما راهی شمال فلوریدا بود دچار مشکل شد. به گزارش اداره هوانوردی آمریکا، این هواپیما در 160 کیلومتری شمال غربی فلوریدا رادار خود را از دست داد و سقوط کرد. ساکنان محلی با سر و صدای ناشی از سقوط این هواپیما متوجه حادثه یاد شده شدند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "سقوط هواپیما در فرودگاه تگزاس؛ مرگ یک تن و جراحت 5 نفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقوط هواپیما در فرودگاه تگزاس؛ مرگ یک تن و جراحت 5 نفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید