مرگ یک بازیگر مطرح در سانحه رانندگی

به گزارش وبلاگ ساختمان، تریت ویلیامز که بیشتر به خاطر بازی در فیلم مو ساخته میلوش فورمن در سال 1979 شناخته شد، بر اثر یک سانحه رانندگی با موتورسیکلت درگذشت.

مرگ یک بازیگر مطرح در سانحه رانندگی

به گزارش وبلاگ ساختمان به نقل از اِن بی سی نیوز، پلیس ایالتی اعلام نمود تریت ویلیامز بازیگر آمریکایی که تقریباً 50 سال فعالیت حرفه ای شامل بازی در نقش های اصلی در سریال تلویزیونی اِوروود و فیلم سینمایی مو را داشت روز دوشنبه پس از تصادف با موتور سیکلت در ورمونت در سن 71 سالگی درگذشت.

در ادامه بیانیه پلیس آمده است: ویلیامز نتوانست از برخورد جلوگیری کند و از موتور سیکلت خود پرت شد. او جراحات شدیدی را متحمل شد و با هواپیما به مرکز پزشکی آلبانی در نیویورک منتقل شد و در آنجا مرگ او اعلام شد.

تریت ویلیامز متولد کانکتیکات اولین بار در سال 1975 به عنوان افسر پلیس در فیلم قهرمان مرگبار ظاهر شد و در بیش از 120 نقش تلویزیونی و سینمایی از جمله فیلم های عقاب فرود آمد، شاهزاده شهر و روزی روزگاری در آمریکا ظاهر شد. او برای بازی در نقش جورج برگر رهبر هیپی ها در نسخه سینمایی موزیکال پیروز مو در سال 1979 نامزد جایزه گلدن گلوب شد.

او بعلاوه در ده ها سریال تلویزیونی ظاهر شد اما شاید بیشتر به خاطر نقش اصلی اش در سریال اِوروود از سال 2002 تا 2006 در نقش دکتر اندرو براون، یک جراح مغز اهل منهتن که با دو فرزندش به شهر کوهستانی کلرادو به همین نام نقل مکان می نماید، شناخته شد.

ویلیامز بعلاوه حضوری مکرر در نقش لنی راس در سریال نجیب زادگان داشت و حضور او روی صحنه تئاتر برادوی نیز شامل نمایش هایی از جمله گریس و دزدان دریایی پنزانس بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "مرگ یک بازیگر مطرح در سانحه رانندگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ یک بازیگر مطرح در سانحه رانندگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید