صدور احکام نو برای بازنشستگان کارگری ، پرداخت مابه التفاوت حقوق پنج ماه اول سال به کجا رسید؟

به گزارش وبلاگ ساختمان، رئیس کانون بازنشستگان تهران گفت: احکام بازنشستگان ظرف امروز و فردا در سامانه بارگذاری می گردد و بازنشستگان می توانند آن ها را رویت و دریافت نمایند.

صدور احکام نو برای بازنشستگان کارگری ، پرداخت مابه التفاوت حقوق پنج ماه اول سال به کجا رسید؟

به گزارش وبلاگ ساختمان، بازنشستگان کارگری در تماس های مکرر می پرسند امروز سیزدهم شهریور است اما هنوز احکام تازه بازنشستگان سایر سطوح صادر نشده؛ علی دهقان کیا (رئیس کانون بازنشستگان کارگری تهران) در ارتباط با این مساله می گوید: بازنشستگان نگران نباشند؛ پیگیری های ما نشان داده احکام تازه مستمری بگیران سایر سطوح صادر شده و کار به انتها رسیده است.

او اضافه می نماید: ظرف امروز و فردا احکام تازه در سامانه بارگذاری می گردد و بازنشستگان می توانند آن ها را رویت و دریافت نمایند.

دهقان کیا به اظهارات مدیرعامل تامین اجتماعی در چهارشنبه هفته قبل اشاره می نماید و می گوید: مدیرعامل سازمان گفت که کار صدور احکام در حال اجرا است و حقوق شهریور براساس احکام تازه پرداخت خواهد شد؛ بنابراین هیچ جای نگرانی نیست و این ماه بازنشستگان سایر سطوح افزایش 38 درصدی به اضافه مبلغ ثابت 515 هزار تومان را دریافت خواهند کرد.

او در ارتباط با زمان پرداخت معوقات پنج ماه اول سال گفت: همانطور که مدیرعامل وعده داده در ارتباط با زمان پرداخت به زودی اطلاع رسانی خواهد شد؛ ما انتظار داریم مقدمات پرداخت مابه التفاوت پنج ماه اول سال به زودی فراهم گردد؛ بازنشستگان در انتظار دریافت معوقات خود هستند و در این شرایط مالی به این پول احتیاج دارند.

پیش از این، عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان تهران نیز درباره افزایش حقوق بازنشستگان گفت: طبق اخبار دریافتی ما در کانون، احکام تازه بازنشستگان کارگری صادر شده است که بازنشستگان می توانند در دو سه روز آینده این احکام را از سامانه مربوطه دریافت نمایند.

علی اکبر عیوضی افزود: بازنشستگان می توانند در دو سه روز آینده این احکام را روی سامانه مربوطه ببینند و آن ها را دریافت نمایند.

عیوضی در خصوص فیش های حقوقی شهریور گفت: فیش های حقوقی نیز به زودی براساس احکام تازه بازنشستگان صادر خواهد شد؛ طبق اطلاعات ما همه این کارها در هفته جاری انجام می گردد.

این عضو کانون بازنشستگان در ارتباط با پرداخت مستمری شهریور مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی گفت: پرداخت مستمری شهریور براساس احکام و فیش حقوقی تازه، از بیستم شهریور شروع می گردد؛ پرداخت مستمری ها مثل همواره براساس حروف الفبا است و از روز بیستم کلید می خورد.

  • خبر تازه درباره حقوق بازنشستگان؛ نحوه محاسبه | افزایش حقوق مستمری بگیران از این تاریخ محاسبه می گردد
منبع: همشهری آنلاین

به "صدور احکام نو برای بازنشستگان کارگری ، پرداخت مابه التفاوت حقوق پنج ماه اول سال به کجا رسید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور احکام نو برای بازنشستگان کارگری ، پرداخت مابه التفاوت حقوق پنج ماه اول سال به کجا رسید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید