اخبار اقتصادی

تحریم مراکز تکثیر ماهی فارس را فعال کرد

خبرنگاران/فارس مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی فارس با اشاره به اینکه واردات تخم چشم زده ماهی، بعضی از مزارع تکثیر و فراوری ماهی سردآبی را در فارس تعطیل نموده بود، گفت: اعمال تحریم های ظالمانه علیه کشورمان فرصتی ایجاد کرد که این مزارع با...

2 آذر 1399

ارسال 8 میلیون تُن کالای اساسی از بندر امام به سراسر کشور

بیش از 8 میلیون تُن کالای اساسی از بندر امام خمینی (ره) به داخل کشور بارگیری شد.

26 آبان 1399

تأکید 26 کشور دنیا بر انتها تحریم های آمریکا

در بیانیه سومین کمیته حقوق بشر مجمع عمومی سازمان ملل تاکید شد: تحریم های آمریکا نقض آشکار حقوق بشر و اخلال در راستا کوشش ها برای مقابله با ویروس کرونا است.

24 آبان 1399

پیشنهادی تازه برای حفظ ابنیه تاریخی

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، پیشنهادی تازه برای حفظ ابنیه تاریخی مطرح شد.

23 آبان 1399

کدام نماد های بورسی متوقف شدند؟

نماد های کنتورسازی ایران (آکنتور)، زامیاد (خزامیاد)، صنایه آذر آب (فاذر)، معدنی دماوند (کدما)، داده گستر عصر نوین های وب (های وب) و بانک انصار (وانصار) به دلیل تعلیق نماد معاملاتی، نماد های موتوژن (بموتو)، تراکتورسازی ایران (تایرا)، تکنوتار (تکنو)، داروسازی...

22 آبان 1399

افزایش قیمت تخم مرغ چقدر است؟

تهران(پانا) - در جریان نوسان اخیر در بازار تخم مرغ، این کالا جزو آن دسته از اقلام خوراکی قرار گرفته که بیشترین افزایش قیمت را نسبت به پارسال دارد. تخم مرغ بیش از 72 درصد نسبت به شهریور سال گذشته گران شده است.

19 آبان 1399

برگزاری نشست هیات مدیره اتحادیه شهرهای تاریخی دنیا

خبرگزاری خبرنگاران- مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز از برگزاری نشست هیات مدیره اتحادیه شهرهای تاریخی دنیا با حضور این کلانشهر و به صورت مجازی اطلاع داد.

18 آبان 1399

جزئیات همکاری محققان با خودروسازان داخلی، اولویت های بومی سازی

دکتر حمیدرضا طیبی در مورد توانایی تامین احتیاج خودروسازان توسط محققان جهاددانشگاهی به خبرنگاران گفت: طی تفاهمنامه ای که با یک خودروساز منعقد کردیم درصدد هستیم قطعات مورد احتیاج برای این خودرو را بومی سازی کنیم.

16 آبان 1399

دولت هرچه زودتر اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی را لغو کند

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی نوشت: دولت هرچه زودتر اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی را لغو و دسترسی (جاسوسی) بازرسان آژانس به مراکز حساس کشور به شدت محدود گردد

10 آبان 1399

کارخانه مادیران توسط رئیس جمهور افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع ماشین های اداری ایران، کارخانه لوازم خانگی مادیران به طور رسمی در بیست و سومین مراسم افتتاح پروژه های ملی، توسط رئیس جمهور افتتاح شد.

7 آبان 1399

جزئیات طرح جدید مجلس برای قیمت گذاری خرید تضمینی کالاهای اساسی، چرا خرید تضمینی گندم در سال 99 کاهش یافت؟

سیدجواد ساداتی نژاد گفت: در سال 99 به دلیل اینکه قیمت خرید تضمینی کمتر از تورم و قیمت واقعی آن مشخص شده، مقدار خرید تضمینی نیز کاهش یافته است.

6 آبان 1399

شرایط معافیت مالیاتی فعالان صنایع دستی باید کاملا معین گردد

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، شرایط معافیت مالیاتی فعالان صنایع دستی باید کاملا معین گردد.

5 آبان 1399

با نامزد خود چگونه رفتار کنیم؟ (معرفی نکات رفتاری در دوران نامزدی)

در جامعه ما به زمان مابین عقد رسمی تا زمان جشن عروسی و تشکیل خانواده، دوران نامزدی گفته می شود که کیفیت ارتباط زوج ها در این دوران می تواند پیش بینی کننده کیفیت ارتباط آن ها در دوره های بعدی زندگی زناشویی باشد. دوران نامزدی یک دوره حد وسط است که فرد را...

2 آبان 1399

نرخ رسمی 31 ارز کاهش یافت

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، امروز (سه شنبه) نرخ رسمی 47 ارز عمده را اعلام نمود که براین اساس نرخ 31 ارز کاهش یافت، 6 ارز با افزایش قیمت همراه شد و نرخ هشت ارز هم ثابت ماند.

1 آبان 1399

29 نماد بورسی متوقف شدند

از میان نمادهای بورسی، 29 نماد تا تاریخ 12 شهریورماه متوقف شدند.

26 مهر 1399

آئین نامه جدید پذیرش مسافر ایرلاین ها ابلاغ شد

بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی ابلاغیه پیشین مبنی بر لزوم پذیرش مسافر داخل هواپیما با ظرفیت حداکثر 60 درصد ملغی شده و افزایش ظرفیت مسافر داخل کابین با شروط جدید اعلام شد.

25 مهر 1399

خبرنگاران 264 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در استان بوشهر پرداخت شد

بوشهر- خبرنگاران- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: با وجود همه مسائل مالی اما در راستای ایجاد رونق مالی در روستاها،با همت دولت تدبیر و امید از سال 96 تا به امروز برای نخستین بار 264 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در این استان پرداخت...

25 مهر 1399

آغاز عرضه املاک مازاد بانک ها در بورس

با انتشار اطلاعیه فروش سه ملک شامل یک قطعه زمین و دو باب واحد تجاری از سوی بانک اقتصاد نوین، فروش املاک مازاد بانک ها در بورس کالای ایران کلید خورد.

23 مهر 1399

هشدار درباره وجود مواد منفجره در بندر أم قصر

اداره کل گمرک عراق درباره وجود 513 کانتینر حاوی مواد شیمیایی خطرناک و مواد انفجاری قوی در بند تجاری أم قصر واقع در استان البصره هشدار داد.

18 مهر 1399

واحدهای تولیدی نیمه تمام و تعطیل کاشمر وارد مدار تولید می شوند

خبرنگاران/خراسان رضوی فرماندار کاشمر گفت: با پیگیری های اجرا شده تلاش می شود تا سرانجام سال جاری 12 واحد تولیدی نیمه تمام و 7 واحد تعطیل شده شهرستان وارد مدار تولید شوند.

17 مهر 1399
تعداد: (83)