عبداللهی: در ایران سلامتی بازیکنان اصلاً مهم نیست، مقصر در تأخیر ابتدای بازی فدراسیون و سازمان لیگ هستند

به گزارش وبلاگ ساختمان، مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: فیفا می گوید سلامتی بازیکنان از هر چیزی مهم تر است، اما در ایران اصلاً مهم نیست و فقط می خواهند یک بازی برگزار گردد.

عبداللهی: در ایران سلامتی بازیکنان اصلاً مهم نیست، مقصر در تأخیر ابتدای بازی فدراسیون و سازمان لیگ هستند

به گزارش وبلاگ ساختمان، حمید عبداللهی پس از شکست یک بر صفر نفت مسجدسلیمان مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: ابتدا باید از طرف فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، از اصحاب رسانه عذرخواهی کنم که پیش از مسابقه این همه مدت سرپا مانده و معطل شدند! اولین نکته اینکه فیفا می گوید سلامتی بازیکنان از هر چیزی مهم تر است، اما در ایران اصلاً مهم نیست و فقط می خواهند یک بازی برگزار گردد، انجام وظیفه نمایند و بروند. من با آقای شمس (مسئول برگزاری مسابقه) که صحبت کردم، گفت به سازمان لیگ مربوط نبوده است، اما ما فدراسیون و سازمان لیگ را مقصر می دانیم.

وی اضافه نمود: بازیکنان هر دو تیم گرم کردند. ما هم مثل پرسپولیسی ها سعی کردیم روی روح و روان بازیکنان کار کنیم و آنها را با هیجان بالا به زمین بفرستیم، اما بازی 30 تا 35 دقیقه با تأخیر آغاز شد. ما در دقیقه 25 بازی مجبور شدیم اولین تعویض مان را به علت گرفتگی یا کشیدگی انجام دهیم. نمی دانیم چه خبر است و سر در نمی آورم، اما مسائل زیاد است.

مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با انتقاد از گزارشگر مسابقه اعلام کرد: گزارشگر بازی اصلاً موقعیت های ما را نمی بیند و درباره آنها صحبت نمی نماید. اشکالی ندارد، پرسپولیس تیمی پرهوادار است و ما به این تیم و هوادارانش احترام می گذاریم، اما داور مسابقه دنبال برخورد متفاوت با پرسپولیس یا دیگر تیم های بزرگ است، گزارشگر بازی هم همینطور. ما دنبال چه هستیم؟ همه دنبال فالوور [شبکه های اجتماعی] هستیم؟ پس خود فوتبال چه می گردد؟!

عبداللهی با اشاره به اینکه نفت مسجدسلیمان دو هفته مانده به آغاز لیگ تمریناتش را آغاز کرد و دیگر نمی خواهد درباره این موضوع صحبت کند، گفت: رفته رفته بهتر شدیم و شاید نتایج، نتایجی تیمی نیست که فراز کمالوند درست نموده است، اما روز به روز بهتر می شویم. امروز دنبال یک فوتبال جسورانه و شجاعانه مقابل پرسپولیس بودیم و اینکه فضاهای عرضی و طولی که این تیم استفاده می نماید را بگیریم و موقعیت گلی به آنها ندهیم و در نیمه اول پیروز عمل کردیم. خودمان هم دنبال ضدحمله بودیم که در نیمه اول به این موقعیت رسیدیم و می توانستیم یک گل بزنیم، اما در نیمه دوم شاید به علت استرس و شاید تأخیر در آغاز بازی یا اشکالات خودمان خوب آغاز نکردیم و همان ابتدا یک گل خوردیم و غافلگیر شدیم.

وی ادامه داد: بعد از گلی که خوردیم، کوشش ما این بود به بازی برگردیم و پرسپولیس را تحت فشار بگذاریم. اتفاقاتی هم در طول بازی رخ داد که داور مسابقه به آقای مطهری و پیروانی کارت داد که هر کدام دو دقیقه وقت بازی را گرفتند، اما یک کارت زرد هم به من داد که 30 ثانیه ای گفت یادداشت کنید و رفت. برای تیم هایی مثل ما این موارد، مواردی است که داور باید در نظر بگیرد، چون ریتم بازی را می گیرد. ما و تیم هایی مثل ما تیمی نیست که مقابل پرسپولیس ریتم غالبی داشته باشد. ما دنبال این هستیم که ریتمی تشکیل دهیم و تا ریتم تیم ما شکل می گیرد، با حاشیه و معطلی این مدلی از تب و تاب می افتیم. به هر حال تیم ما جوان است، ما یک بر صفر باختیم و از نتیجه به هیچ وجه راضی نیستیم. پرسپولیس هم احتیاج به تعریف ندارد که به آقای گل محمدی و کادر فنی او تبریک می گویم، اما این مسائلی که در فوتبال ماست، بی نظیر است. آدم هایی که می توانند به این مسائل ورود نمایند و مسائل را مدیریت نموده، چون فوتبال ما می تواند خیلی از این بهتر باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عبداللهی: در ایران سلامتی بازیکنان اصلاً مهم نیست، مقصر در تأخیر ابتدای بازی فدراسیون و سازمان لیگ هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبداللهی: در ایران سلامتی بازیکنان اصلاً مهم نیست، مقصر در تأخیر ابتدای بازی فدراسیون و سازمان لیگ هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید