غرق شدن نفربر آمریکایی جان هشت نظامی را گرفت

به گزارش وبلاگ ساختمان، غرق شدن یک فروند نفربر نظامی آبی خاکی متعلق به تفنگداران نیروی دریایی آمریکا در کالیفرنیا 8 قربانی گرفت.

غرق شدن نفربر آمریکایی جان هشت نظامی را گرفت

تارنمای خبری رادیو عمومی ملی آمریکا (NPR) با انتشار این خبر نوشت: این نفربر تهاجمی آبی خاکی نظامی متعلق به تفنگداران نیروی دریایی آمریکا، درجریان آموزش در سواحل جنوبی ایالت کالیفرنیا با 16 خدمه غرق شد.

بنابراین گزارش، یگان تفنگداران نیروی دریایی آمریکا با صدور بیانیه ای گفت هشت فردی که در جریان غرق شدن این نفربر ناپدید شده اند، اکنون فوت شده محسوب می شوند.

دراین بیانیه آمده است: قربانیان این حادثه هفت تفنگدار و یک ملوان نیروی دریایی آمریکا می باشد.

رادیو عمومی ملی آمریکا اضافه کرد: نفربر آبی خاکی 26 تنی حوالی ساعت 5:45 بعداز ظهر به وقت محلی پنجشنبه گذشته هنگامی که آب به داخل آن نفوذ کرد، غرق شد. درجریان این حادثه 8 نفر را نجات داده و پس از جستجوی 40 ساعته برای یافتن بقیه سرنشینان این نفربر نظامی توسط نیروی دریایی و گارد ساحلی محلی، مسئولان به این نتیجه رسیدند که احتمال اندکی برای نجات جان افراد باقی مانده دراین نفر بر وجود دارد.

یگان تفنگداران دریایی آمریکا دراین باره گفت که این نفربر بیش از 30 متر در عمق آب و در فاصله حدود دو کیلومتری از سواحل جزیره کلمنت غرق شد و به گفته ژنرال دیوید برگر (David Berger) فرماندهی یگان تفنگداران دریایی آمریکایی جستجو به این علت که تمامی واحدها از جستجو ناامید شدند، سرانجام یافت. ، ایرنا

منبع: ایران آنلاین

به "غرق شدن نفربر آمریکایی جان هشت نظامی را گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غرق شدن نفربر آمریکایی جان هشت نظامی را گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید