غرق شدن کودک 10 ساله تهرانی در رودخانه هراز

به گزارش وبلاگ ساختمان، رییس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل از اعزام 3 تیم امدادی جهت نجات کودک غرق شده در رودخانه هراز خبر داد.

غرق شدن کودک 10 ساله تهرانی در رودخانه هراز

به گزارش وبلاگ ساختمان، جمشید نیک زاد اضافه نمود: در پی تماس تلفنی در ساعت 13:15 با مرکز 112 جمعیت هلال احمر استان مازندران مبنی بر اعلام غرق شدن کودک 10 ساله تهرانی به نام (م. ن)، بلافاصله تیم های امدادی پایگاه های امداد جاده ای کهرود، گزنک و رینه جمعیت هلال احمر شهرستان آمل به منطقه اعلام شده اعزام شدند.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل با اشاره به اینکه این خانواده تهرانی حاشیه رودخانه هراز حوالی پل پنجاب را برای استراحت کوتاه انتخاب کرده بودند؛ اضافه نمود: متاسفانه دختربچه 10 ساله این خانواده به داخل رودخانه سقوط کرده و بلافاصله پس از اطلاع از این حادثه 3 تیم امدادی به همراه 3 دستگاه خودروی امدادی منطقه اعزام شدند و عملیات جستجو آغاز شد.

نیک زاد در همین زمینه ادامه داد: عملیات جستجوی کودک غرق شده از منطقه اعلام شده در محور هراز مورد رصد قرار گرفت؛ ولی تا این لحظه اثری از کودک مغروق پیدا نشد.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل با اشاره به اینکه عملیات تا به امروز ادامه داشت؛ گفت: به دلیل تاریک شدن هوا و نبود دید کافی، عملیات جستجو متوقف شده تا مجددا از صبح فردا و با روشن شدن هوا، ادامه یابد.

نیک زاد در ادامه خطاب به مسافرینی که محور هراز را جهت تردد انتخاب می کنند؛ بیان نمود: چنانچه حاشیه رودخانه را جهت اقامت کوتاه مدت انتخاب می کنند از نزدیک شدن بچه ها خود به محوطه رودخانه خروشان هراز جلوگیری کرده و مراقبت های لازم را برای بچه ها خود انجام دهند.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل در انتها از اهالی بومی منطقه و مسافرانی که در حاشیه رودخانه هستند در خواست کرد: در صورت مشاهده موارد مشکوک بلافاصله مراتب را به شماره تلفن 112 جمعیت هلال احمر اطلاع دهند.

منبع: فرارو

به "غرق شدن کودک 10 ساله تهرانی در رودخانه هراز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غرق شدن کودک 10 ساله تهرانی در رودخانه هراز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید