فراخوان مشمولان اعزامی اسفند ماه

به گزارش وبلاگ ساختمان، خبرگزاری خبرنگاران-همه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اسفند 1400 می بایست در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه اعلام شده است، حضور یابند.

فراخوان مشمولان اعزامی اسفند ماه

به گزارش خبرگزاری وبلاگ ساختمان، سازمان وظیفه عمومی انتظامی جموری اسلامی ایران در اطلاعیه ای گفت: مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ اسفند ماه 1400 دریافت نموده اند، می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام نمایند.

این دسته از مشمولان می بایست روز یکشنبه یکم اسفند در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده است، حضور یابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

مشمولان اعزامی اسفند ماه می بایست برگ واکسیناسیون کووید 19 را با برگ واکسن مننژیت و دوگانه در روز اعزام به همراه داشته باشند.

مشمولان می بایست اصل مدارک مورد احتیاج اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه و مدارک مربوط به شرایط خاص را به همراه خود داشته باشند.

حضور نداشتن بموقع در زمان و محل های معین شده غیبت محسوب می گردد و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی رفتار خواهد شد.

متقاضیان در صورت احتیاج به اطلاعات بیشتر می توانند به وسیله پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 یا کانال خبرسربازی در پیغام رسان سروش khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه آگاه شوند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "فراخوان مشمولان اعزامی اسفند ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان مشمولان اعزامی اسفند ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید