قلعه های تاریخی سوئیس برای گردشگری

به گزارش وبلاگ ساختمان، سابقه طولانی سوییس از بی طرفی در جنگ های مختلف باعث شده است قلعه های محافظت شده ای در اروپای مرکزی ایجاد گردد. از کاخ های زیبا و چشم نواز تا قلعه های محکم، قلعه های سوییس جزو مجذوب کننده ترین نقاط توریستی در این کشور محسوب می شوند. اینکه به چه نواحی از این کشور سفر می کنید زیاد مهم نیست.

قلعه های تاریخی سوئیس برای گردشگری

همواره فرصت این را خواهید داشت که قلعه های موجود در آن را کاوش کنید و زیبایی آن را تحسین نمایید. بیشتر این قلعه ها در قرون وسطی ساخته شده اند و به شما یاری می کنند نگاه دقیق تری به روزگاران گذشته داشته باشید. این قلعه ها می توانند تصورات شما را به دست گیرند و آن را به یک بازدید و تجربه عالی تبدیل کنند.

در این مقاله همراه ما باشید تا با هم برترین و مهم ترین قلعه های سوییس را مرور کنیم.

  1. قلعه Spiez:

یکی از قدیمی ترین قلعه ها در سوئیس، قلعه Spiez است که در سال 933 ساخته شده است. در این زمان بیشتر نواحی سوییس به وسیله ایتالیایی ها اداره می شد. ساخت و سازهایی که برای حفظ و نگهداری ناحیه اصلی اجرا شده است حدود شش قرن ادامه داشته است و همین امر باعث می شود سبک معماری منحصر به فرد و متنوعی در آن دیده شود. به اسم مثال کلیسای قلعه باستانی، سبک رمانسک را به خوبی به تصویر می کشد. اتاق های دادگاه در عصر رنسانس ساخته شده است.

  1. Castello di Montebello:

این قلعه در بالای تپه بلانزونا در بلوک سوئیس تیسینو واقع شده است و یکی از سه قلعه ای است که شهر باستان را محافظت می کرد. این قلعه در قرن چهاردهم ساخته شده و در طول قرن پانزدهم پیشرفته است. ظاهر فعلی آن در سال 1900 مورد بازسازی و بازسازی قرار گرفته است. این قلعه در حال حاضر میزبان موزه مدنی است که شامل آثار باستانی از مکان تدفین ماقبل تاریخ در این ناحیه می باشد. پیاده روهایی که در این ناحیه وجود دارد به خوبی حفظ شده است و همین به شما اجازه می دهد از چشم انداز پانورامایی آن لذت ببرید.

  1. قلعه Vufflens:

این قلعه همنام روستایی در این منطقه است و در قرن پانزدهم ساخته شده است. این قلعه به خاطر برج مرکزی که در آن قرار گرفته است مشهور و شناخته شده است. قلعه Vufflens یکی از برترین نمونه ها از پناهگاه هایی است که در اواخر قرون وسطی ساخته شده است. اگرچه ساختار آجری به همراه برج مربعی ماموت در آن به صورت خصوصی اداره می شود و در اختیار بازدید کنندگان قرار نمی گیرد اما شما می توانید حیاط اطراف را به خوبی کاوش کنید. این قلعه مسافت بسیار اندکی از دریاچه ژنو دارد.

  1. قلعه Rapperswil:

شهر قدیمی راپرزویل(Rapperswil) و قلعه ساخته شده در قرن سیزدهم از سه طرف با دریاچه زوریخ احاطه شده است و در روزگاران قدیم، نقش بسیار مهمی در کنترل راستا عبور و مرور کشتی ها در آب بازی می کرد. در طول سال ها، شکل مثلثی آن از بین رفته است. قلعه دوباره باز سازی گشته و به اسم موزه ملی لهستانی ها شروع به کار نموده است. گشت و گذار در این موزه می تواند طراحی و معماری داخلی آن را به شما نشان دهد.

  1. Castelgrande:

این قلعه برای اولین بار در مکانی ساخته شده است که در قرن چهارم بنا نهاده شده است. این قلعه به راحتی بر اساس برج های سیاه و سفیدش قابل شناسایی است و در تپه ای زیبا در نزدیکی مرکز شهر واقع شده است. علاوه بر پله هایی که در این قلعه وجود دارد، اخیرا آسانسوری هم در آن نصب شده است. همین امر باعث می شود دسترسی به قلعه و کاوش زیبایی های موجود در آن بسیار ساده باشد. قلعه Castelgrande کل سال باز است و دو رستوران و یک حیاط زیبا دارد. همین امر موجب شده است در فصل های گرم سال بازدیدکنندگان زیادی در آن حضور داشته باشند.

  1. قلعه Tourbillon:

این قلعه در نزدیکی شهر سیون قرار گرفته است. قدمت خرابه های قلعه Tourbillon به قرن سیزدهم بر می شود. این قلعه زمانی ساخته شد که کلیسای کاتولیک رم تاثیر زیادی بر این ناحیه داشته است. از این قلعه به اسم اقامت گاهی برای اسقف سیون استفاده می شد. اگرچه این قلعه در سال 1788 به وسیله آتش تخریب شد اما هنوز هم زیبایی های خاص خود را دارد. بالا رفتن از این قلعه به جرات زیادی احتیاج دارد اما نمایی که به وسیله آن در اختیارتان قرار می گیرد بسیار ارزشمند است.

  1. قلعه Aigle:

ایتالیادر تاکستانی نزدیک ساحل جنوب شرقی دریاچه ژنو قرار گرفته و در قرن دوازدهم ساخته شده است. استحکاماتی همانند دیوار در قرن سیزدهم به آن اضافه شده است. در سال 1970، شهردار Aigle آن را بازسازی کرد و سپس در اختیار عموم قرار داد. موزه ای که در این قلعه قرار گرفته است فرصت تماشا آثار هنری طراحی شده در قرن شانزدهم و هفدهم را در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد.

  1. قلعه Oberhofen:

این قلعه بر روی آب دریاچه Thun در سوییس قرار گرفته و یکی از قلعه های زیبا در این کشور محسوب می شود. ساخت و ساز در این کاخ زیبا از سال 1200 شروع شده و قرن ها ادامه داشته است. اتاق ها و باغ های قلعه که به خوبی بازسازی شده است به اسم موزه ای مجذوب کننده به کار می رود و آثار زیبایی را در اختیار بازدید کنندگان می گذارد. ویژگی های برجسته شامل تالاری برای سیگار کشیدن و کلیسای متعلق به قرن سیزدهم است.

  1. قلعه Tarasp:

این قلعه بر روی تپه کوچک مشرف به روستایی با همین نام واقع شده و بین مرز ایتالیا و اتریش است. قدمت بخشی از ساختار آن به قرن یازدهم بر می شود. در آن موقع ناحیه مورد نظر تحت فرمانروایی اتریشی ها بود. امروزه این قلعه به صورت خصوصی اداره می شود اما هنوز هم اتاق های زیبای آن برای بازدید عموم باز است. محوطه قلعه نمای زیبایی به دریاچه ها و کوه های اطراف دارد.

  1. Chateau de Chillon:

این قلعه یکی از ساختمان های تاریخی است که بازدید کننده زیادی را به خود جلب می نماید. قلعه Château de Chillon در کنار ساحل دریاچه ژنو واقع شده است. از قرن دوازدهم تا قرن شانزدهم، نیروی دریایی ترافیک دریاچه را کنترل می کرد. این قلعه بیشتر به اسم یک زندان ایالتی مورد استفاده قرار می گرفت. برای کاوش محوطه؛ تالارهای عظیم و اتاق های خواب در آن باید زمان زیادی را صرف کنید. وجود چنین مجذوب کنندهیت هایی باعث شده است قلعه Château de Chillon یکی از محبوب ترین قلعه ها در سوییس باشد.

12 کلیسای معروف فرانسه

جاهای تماشای توکیو و جاذبه های گردشگری ژاپن

15 علت برای تجربه یک مسافرت تنهایی

20 جاذبه گردشگری برتر آسیا

منبع: آلامتو

به "قلعه های تاریخی سوئیس برای گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه های تاریخی سوئیس برای گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید