مردی که با زبان درازش نقاشی می نماید، رکورد گینس را زد

به گزارش وبلاگ ساختمان، نیک استوبرل اهل لس آنجلس، رکورد بلندترین زبان جهان را در گینس به ثبت رساند و لقب لیکاسو (Lick-asso - تلفیقی از کلمه زبان (Lick) و نام پیکاسو نقاش معروف) را از آن خود کرد. نیک که بلندترین زبان جهان با 10/08 سانتی متر طول را دارد، از آن برای کشیدن نقاشی استفاده می نماید.

مردی که با زبان درازش نقاشی می نماید، رکورد گینس را زد

به گزارش خبرآنلاین، مردی که به سبب بلند بودن زبان خود رکورددار گینس است، نقشی از میزبانان برنامه تلویزیونی ای که به آن دعوت شده بود را به تصویر کشید. نیک استوبرل 33 ساله اهل کالیفرنیا، به این برنامه دعوت شد تا استعداد منحصربه فرد خود را به نمایش بگذارد.

نیک مدعی است که می تواند از زبان بلند خود برای تایپ، نقاشی و حتی لیس زدن آرنج خود استفاده کند؛ مهارتی که شاید اغلب افراد از آن محروم باشند. به گزارش بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه ادینبورگ، میانگین طول زبان در زنان 7.9 سانتی متر و در مردان 8.5 سانتی متر است.

در طول این برنامه تلویزیونی، نیک با استفاده از زبان خود، تصویری بامزه از میزبانان برنامه را نقاشی کرد.

نیک در پاسخ به سؤال مجری که از او پرسید چگونه متوجه شد زبانِ درازتری نسبت به سایرین دارد، می گوید: اگر شما از همان ابتدا با چنین وضعیتی متولد شده باشید، حتماً به آن مطلع هستید. من در کودکی هنگامی که زبانم را بیرون می آوردم، دریافتم زبان من نسبت به دیگر بچه هایی که در حین بازی این کار را می کردند، درازتر است. برادرم هم زبان بلندی دارد، اما به مقدار زبان من دراز نیست.

او در رابطه با مزایای داشتنِ یک زبان بلند می گوید که اگر مقداری غذا اطراف دهانش مالیده گردد، مجبور نیست برای پاک کردن آن از دستمال استفاده کند، زیرا به راحتی می تواند آن را لیس بزند!

او اضافه می نماید: البته در رستوران ها سعی می کنم مؤدب باشم و از دستمال استفاده کنم، اما زمانی که دسترسی به دستمال نداشته باشم، از زبانم یاری می گیرم؛ که اتفاقاً این کار با محیط زیست سازگارتر است!

لیکاسو، رقیب تازه ای برای پیکاسو!

نیک را با عنوان لیکاسو می شناسند؛ این لقب نوعی بازی با کلمات است، تلفیقی از کلمه زبان (Lick) و نام پیکاسو نقاش معروف اسپانیایی. او در این باره می گوید: به سبب خلق آثار هنری با زبان، لقب لیکاسو را به من داده اند.

او سال گذشته به گینس گفت: من از زبانم برای خلق کردن استفاده می کنم؛ فکر می کنم می توان این کار را هنر تلقی کرد. من معمولاً یک لایه سلفون دور زبانم می پیچم، آن را در رنگ فرو می کنم و برای ترسیم نقش مدنظر، روی بوم می کشم.

نیک تا کنون پیروز شده است که بعضی نقاشی های زبانی خود را به قیمت چند صد دلار بفروشد. او در سال 2012 به این رکورد دنیای دست یافت و با گذشت یک دهه، هنوز هم عنوان طولانی ترین زبان دنیا را در اختیار دارد.

منابع: upi، dailymail

منبع: فرارو

به "مردی که با زبان درازش نقاشی می نماید، رکورد گینس را زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردی که با زبان درازش نقاشی می نماید، رکورد گینس را زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید