والیبال با 800 میلیون هوادار، چهارمین ورزش محبوب دنیا

به گزارش وبلاگ ساختمان، فدراسیون دنیای والیبال اعلام نمود که این رشته، چهارمین ورزش محبوب دنیا است.

والیبال با 800 میلیون هوادار، چهارمین ورزش محبوب دنیا

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ساختمان، فدراسیون دنیای والیبال وعده داد که رقابت های لیگ ملت های 2022 والیبال، هواداران این رشته را به هم نزدیک تر می نماید.

فدراسیون دنیای نوشت: در لیگ ملت های والیبال 2022 شاهد مبارزه 16 تیم در مردان و 16 تیم در زنان خواهیم بود. این رقابت ها با فرمت نوی برگزار خواهد شد که این فرمت به هواداران و تماشاگران فرصتی می دهد تا از والیبال لذت ببرند و همه فوق ستاره های مورد علاقه خود را از نزدیک ببینند. رقابت های لیگ ملت های 2022 اولین رویداد مهم برای تیم ها خواهد بود. بعلاوه فرصتی برای هواداران وجود خواهد داشت تا بزرگ ترین و درخشان ترین ستاره های دنیا مانند بازیکنان قدرتمند ژاپنی و بازیکنان جوان روسیه و ایتالیا را از نزدیک دیده و آنها را تشویق نمایند. والیبال با بیش از 800 میلیون هوادار و مشارکت بالا در سراسر دنیا، چهارمین ورزش محبوب دنیا است.

به گزارش ایسنا، در قالب نو لیگ ملت های والیبال، 16 تیم مردان و 16 تیم زنان در قالب دو گروه 8 تیمی با یکدیگر رقابت می نمایند و سپس هشت تیم برتر از دو گروه وارد مرحله حذفی این رقابت ها می شوند.

با ایجاد تغییرات نو، هر تیم 12 بازی در مرحله گروهی طی مدت سه هفته انجام می دهد. هر کدام از تیم ها در مدت زمان یک هفته (سه شنبه تا یک شنبه)، چهار بازی انجام خواهند داد.

تیم ملی والیبال ایران در هفته اول این رقابت ها در برزیل، در هفته دوم این مسابقات در بلغارستان و در هفته سوم لیگ 2022 ملتها در روسیه به مصاف حریفان خود خواهد رفت. این مسابقات از 17 خرداد 1401 کار خود را شروع خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "والیبال با 800 میلیون هوادار، چهارمین ورزش محبوب دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والیبال با 800 میلیون هوادار، چهارمین ورزش محبوب دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید